Kelionių rekomendacijos… Ne, šiame straipsnyje ne apie tai. Užtat čia rasite rekomendaciją užsukti į PasaulisDelne – vietą, kurioje…

1. Nemažas pasirinkimas

aromtataiKiekis – gana subjektyvi sąvoka. Pavyzdžiui, vieni tėvai galbūt sakys, jog dvi poros batukų vaikui yra pakankama, o kiti teigs, jog reikia gerokai daugiau. Panašiai kalbėtina ir, pavyzdžiui, apie arbatą (kurios PasaulisDelne asortimente yra). Vieni žmonės turi porą rūšių, o kiti spintelėje laiko bent dešimt skirtingų arbatų.

Kad ir kokia subjektyvi būtų kiekio sąvoka, gausumas yra svari priežastis, kodėl verta užsukti į metaforiškai pavadintą parduotuvę.

2. Nereikia niekur vykti

Ieškote maisto papildų? O gal dovanų idėjų? Nereikia niekur vykti, mat viskas tiesiog internete, kompiuterio ar telefono ekrane.

Patogu ir greita, galima apsižiūrėti ir apsipirkti norimu metu, nesinervinant dėl užkimštų stovėjimo aikštelių ar pliaupiančio lietaus.

3. Ne vien kiekybė, bet ir kokybė

Pirmame punkte įvardytas nemažas pasirinkimas. Bet tai dar ne viskas. Apie kokybę taip pat kalbama be užuolankų. Kad ir ką rinktumėtės, pasirūpinta, kad asortimente būtų geri produktai, pavyzdžiui, pripažintų gamintojų vaikiški drabužėliai.

Žinote, dar derėtų patikslinti. Ne vien kiekybė, bet ir kokybė? Verčiau šitaip: pirmiau kokybė, paskui kiekybė.

4. Ir įvairiapusiška, ir koncentruota

Apsilankius minimoje svetainėje, kur pasaulis tarsi telpa delne, suvokiama štai kas: pasirinkimas ir įvairiapusis, ir koncentruotas. Kitaip tariant, tarp kiekvienos kategorijos yra bendrumų, bet asortimentas sykiu ir platus.

Iš to galima suprasti, jog nesiimama visiškai skirtingų sričių, bet neapsiribojama itin siaura niša. Kas laimi? Kiekvienas pirkėjas.

5. Penktoji priežastis – visų priežasčių sintezė

Tai, kad yra ne vienas privalumas, sufleruoja apie patrauklų bendrą vaizdą. Tarkim, jei būtų pora naudingų punktų, o kompromisų „užderėtų“ daugiau, visuma vargiai džiugintų. Užtat dabar galima konstatuoti, jog visos priežastys sudaro neprastą visumą.

Puiku, kai nereikia galvoti, kuris kompromisas priimtinesnis. Puiku, kai pranašumas po pranašumo pasirodo visas gražus paveikslas.

Kvietimas

Nepamirškite apsilankyti PasaulisDelne, kur žuvų taukai ir arbata, eteriniai aliejai ir… O ko esama dar, sužinosite apsilankę!