Kiek padažyti antakiai ar blakstienos kiekvienai moteriai suteikia žavesio ir išryškina jos grožį. Pastaruoju metu vis daugiau moterų renkasi ne kasdieninį blakstienų ir antakių dažymą, bet ilgalaikį. Tai leidžia sutaupyti daug laiko bei patogiau jaustis nebijant, kad lyjant lietui ar sningant nukentės makiažas. Ką verta žinoti apie ilgalaikius blakstienų ir antakių dažus bei patį dažymą?

Kiek laiko laikosi dažai?
Tai, kiek laiko galima džiaugtis rezultatu, be abejo yra svarbus rodiklis. Dažniausiai ilgalaikiai antakių ir blakstienų dažai išlieka iki 4 savaičių. Šis laikas gali skirtis priklausomai nuo dažų rūšies, odos tipo bei to, ar tinkamai atliktas dažymas. Ilgalaikiai antakių ir blakstienų dažai nudažo tiek plaukelius, tiek odą, tačiau ant odos išlieka šiek trumpiau nei ant plaukelių.

Namai ar kosmetologės kėdė?
Dažyti ilgalaikiais dažais antakius ir blakstienas galima ir namuose. Tačiau jei neturite pakankamai įgūdžių šiai procedūrai, verčiau nerizikuoti. Netinkamai atlikta dažymo procedūra ne tik neduos norimo efekto, bet gali netgi pakenkti odai ar akims. Kai kurie dažai yra naudojami sumaišant atskirus komponentus. Tuomet labai svarbu, kad jų santykis būtų toks, kokio reikia. O tai padaryti gali tik įgūdusi ir savo darbą išmananti kosmetologė.

Kitos savybės
Ilgalaikiai blakstienų ir antakių dažai gali būti įvairių juodų ir rudų atspalvių. Spalvą rekomenduojama pasirinkti atsižvelgiant į savo plaukų spalvą bei veido odos toną. Šviesios odos savininkės dažniausiai renkasi rudus atspalvius. Na, o įdegusiai tamsiaplaukei be abejo labiau tiks juodos spalvos antakiai ir blakstienos.

Šie patarimai padės planuojant šias malonias grožio procedūras. Taip pat nepamirškite, kad tobuli antakiai yra ne tik tinkamos spalvos, bet ir gražiai suformuoti.