Kiekvienas žmogus turi savo jautrumo slenkstį. Jautrumas skiriasi priklausomai nuo vietos, kurioje atliekamas epiliavimas. Patyręs epiliavimo meistras pasiūlys jums tinkamą skausmo malšinimo būdą.

Dažniausiai grožio salonai naudojama vietinė ir injekcinė anestezija. Nesvarbu ar atliksite elektroepiliaciją Kaune ar kitame Lietuvos mieste, optimalus plaukų ilgis yra 3-5 mm.

Kaip pasiruošti elektroepiliacijai Kaune?

Būtinai susitarkite su specialistu, kad išsiaiškintumėte, kaip pasiruošti procedūrai, sužinotumėte apie kontraindikacijas ir nustatytumėte, kiek laiko reikia pirmai ir vėlesnėms procedūroms.

Merginoms ir vyrams, kurie prieš elektrolizę plaukus šalino buitiniu elektriniu epiliatoriumi, cukrumi ar vašku, reikia palaukti, kol plaukeliai išsiskirs.

Blauzdas, šlaunys, rankos

Jei oda sausa, likus savaitei iki procedūros, reikia naudoti drėkinamąsias priemones. Jei plaukeliai labai ploni šviesūs, dieną prieš procedūrą juos reikia nudažyti juodais plaukų dažais (dažus tepti 10-15 min.).

Procedūros dieną arba dieną atlikite šveitimą tose odos vietose, kuriose bus atliekama elektrolizė. Per 3-5 valandas tepti ant odos tris kartus, sukamaisiais judesiais įtrinant į odą, Vengrijoje gaminamą srey-lidokainą. Apvyniokite anestezuotą vietą įprasta maistine plėvele, nesuverždami, perdenkite apdorotą plotą ir 15 cm peržengdami ribas.

Bikinis ir pažastys

Jei prieš elektrolizę šios srities plaukų šalinimo būdas buvo skutimas arba žoliapjovė, tai prieš procedūrą būtina atlikti cukravimą arba vaškavimą (esant labai tankiam plaukų augimui).

Šioje srityje visada atliekama injekcinė anestezija. Kad sumažintumėte pojūčius (jei reikia), likus valandai iki procedūros, po plėvele galite patepti Emla arba Acryol kremu.

Veidas

Prieš elektrolizės procedūrą, po plėvele valandą būtina patepti anestezijos kremu „Emla“ arba „Acriol“.

Kiek seansų reikia norint sustabdyti plaukų augimą?

Norint pasiekti norimą rezultatą (visiškai nebuvimą nepageidaujamų plaukų), elektrolizė atliekama keliais etapais. Vidutiniškai visam laikui pašalinti plaukelius reikia 7-15 žingsnių. Intervalai tarp seansų gali būti nuo 1-3 mėnesių (priklausomai nuo plaukų augimo greičio).

Po kiekvienos procedūros plaukų sumažėja vidutiniškai 20-30%, o tai, žinoma, sumažina išlaidas. Pašalintų plaukų kiekis ir apdorotas odos plotas priklauso nuo plauko tankio, storio, spalvos ir gylio.

Plaukų šalinimui naudojamas vienkartinis individualus adatinis elektrodas, parinktas atsižvelgiant į individualias odos ypatybes. Išsamesnę informaciją galite gauti konsultacijos metu. Specialistas parinks jums tinkamiausią programą.

Kiek laiko trunka viena elektroepiliacijos procedūra?

Pavyzdžiui, galime teigti, kad vidutiniškai vienos blauzdos epiliacija užtrunka nuo 2 iki 6 valandų, pažastų – nuo ​​1 iki 2,5 valandos, giliam bikiniui – nuo ​​3 iki 7 valandų. Ant veido pirmoji procedūra atliekama ne ilgiau kaip 10-20 minučių, siekiant įvertinti, kaip oda reaguoja ir gyja.

Nuo kada galima pradėti daryti elektroepiliaciją?

Nuo menstruacinio ciklo nustatymo momento, bet ne anksčiau kaip 15 metų.

Elektroepiliacijos procedūros kontraindikacijos

Onkologinės ligos, nėštumas ir žindymas, polinkis formuotis keloidiniams ir, hipertrofiniams randams, intrauterinio prietaiso buvimas (šalinant plaukus bikinio srityje), varikozinių venų pasireiškimas plaukų šalinimo srityje , auksinių siūlų, implantavimas pažeistoje vietoje.

Taip pat uminės ir paūmėjusios lėtinės odos ligos, diabetas , virusinės infekcinės ligos, širdies ir kraujagyslių ligos (išeminė širdies, liga, hipertenzija, miokardo infarktas), kraujo ligos , astma, epilepsija, alerginės reakcijos į srovę ir adatose esančias medžiagas.

Informacijos šaltinis yra asliekna.lt