Tiems kam reikia paskolos iš žmonių, dažniausiai kyla klausimų ar jie suteikia kreditus palankesnėmis sąlygomis, tačiau ekspertai nurodo – palankesnes sąlygas gauna tik tie, kurie yra mokūs ir gaunantys nemažas pajamas. Privatūs paskolų teikėjai, kurie išduoda paskolas internetu, irgi gali pasiūlyti mažas palūkanas, tačiau ar jie sutiks jums skolinti pinigus – priklausys nuo jūsų padėties. Visi žmonės, kurie skolina pinigus per tarpininkavimo sistemas, patys vertina kokią riziką jie prisiima, todėl jeigu bus matoma, kad jums skolinti pinigus būtų per daug rizikinga, tai tuomet paskolos ko gero negausite. Jūs turite kiekvienam kreditoriui įrodyti, jog tikrai galėsite laiku sumokėti sutartyje nurodytas įmokas.

Paskolos iš žmonių gaunamos sudarant kredito sutartį nuotoliniu būdu.

Daugelis besiskolinančių asmenų galvoja, jog skolinantis per sutelktinio finansavimo platformas viskas vyksta kitaip, neva būna didesnė garantijos klientui. Tačiau to nėra – paskolos iš žmonių gaunamos lygiai taip kaip ir iš kredito įstaigų. Tai reiškia, kad bus sudaroma kredito sutartis, kurią jūs privalėsite pasirašyti kaip ir visur kitur. Jūs įsipareigosite nustatytomis mėnesių dienomis sumokėti tam tikras įmokas. Įmokų dydis priklausys nuo imamos paskolos sumos ir taikomų palūkanų.

Labai svarbu žinoti, kad visos paskolos iš žmonių gaunamos įsipareigojant jas grąžinti. Tai reiškia, kad jeigu tie į jūsų paskolą pinigus investavę žmonės nesulauks pinigų, iš jūsų bus išieškomas kiekvienas centas. Tai padarys būtent sutelktinio finansavimo platforma, per kurią skolinotės. Tad, jokiu būdu nereikėtų galvoti, kad skolinantis iš žmonių bus lengviau tas skolas grąžinti.

Kai kurios paskolos iš žmonių neturėtų būti imamos esant tam tikroms aplinkybėms.

Dažnai pasitaiko atvejų, kuomet vartotojai skolinasi neskaičiuodami palūkanų. Netgi skolinantis iš žmonių būtina kruopščiai peržiūrėti taikytiną palūkanų normą. Tai ypač liečia tuos, kurie skolinasi jau turimų kreditų apmokėjimui. Jeigu skolinatės iš žmonių ir jums taikoma didesnė metinių palūkanų norma, tai logiška, jog padengę senas skolas, už naują teks mokėti dar daugiau. Būtent tokių situacijų turi vengti kiekvienas iš žmonių per tarpininkavimo sistemas besiskolinantis asmuo.