dovanu idejos moterimsIlgai galvojate ką padovanoti savo antrai pusei? Šiuo metu idėjų yra labai daug, tačiau aišku – ne visi žino kur jų ieškoti. Jeigu esate iš tų, kurie dabar pradėjo dovanų paiešką ir nelaukiate kalėdinio bumo, vadinsi turite nemenką galimybę išvengti didelių išlaidų. Dovanų idėjos moterims, vyrams bei visiems kitiems pateikiamos tam tikrose el. parduotuvėse ir ne tik. Internete galima rasti ne vieną svetainę, kurioje patariama ką dovanoti tam tikromis progomis. Geriausia tai, kad kai kurios internetinės parduotuvės suteikia galimybę filtruoti prekes ne tik pagal kategorijas, bet ir pagal kainas. Tad, jeigu jūsų biudžetą nėra didelis, vis tiek gali išrinkti tinkamą dovaną.

Svarbiausia yra nesikreipti į tas el. parduotuves, kurios kelia nemažai abejonių. Nors prieš šventes atsiranda daug fiktyvių parduotuvių, kurios skirtos sukčiavimui, vis tiek apgavysčių išvengti yra gana lengva. Patariama žvalgyti į tas el. parduotuves, kurios prekiauja dovanomis ištisus metus. Jos veikia daugelį metų ir gali pasiūlyti labai platų prekių pasirinkimą.

Jeigu dovana norite pirkti internetu, galite pasižiūrėti ir į specialius informacinius portalus. Paprastai kalbant, Lietuvoje yra gana viena interneto svetainė, kurioje galima pasižiūrėti tik į idėjas. Paskui liks tik paieškoti el. parduotuvių, kuriose būtų galima viską įsigyti. Tokio tipo interneto svetainės pateikia gerokai daugiau pasiūlymų, tarp kurių rasite iš ties originalumu pasižyminčias dovanas.

Tiesa, nenorintiems apsigauti, reikia laikytis kelių esminių taisyklių. Viena pagrindinių – būtina lyginti kainas. Jeigu kažkokioje internetinėje parduotuvėje radote patrauklų pasiūlymą, atkreipkite dėmesį  į kainą. Tai reiškia, kad kitur tos pačios prekės kaina gali būti žemesnė. Jokiu būdu nepirkite paskubomis. Aišku, jeigu žemesnę kainą siūlo kažkokia neaiški internetinė parduotuvė, tuomet logiška, kad galima abejoti jos patikimumu, ypač jeigu apie ją nėra jokios informacijos.

Tęsiant apie taisykles, padedančias išvengti apgavysčių, taip pat patariama iš anksto pasidomėti kokiais būdais galima atsiskaityti už perkamas prekes. Matote, patikimos internetinės parduotuvės gali pasiūlyti atsisakymą atvykus kurjeriui. Žinoma, ne visos el. parduotuvės siūlo tokią galimybę, tad čia jau reikės pasidomėti plačiau.