Lietuvoje galima tikrai daug ką pamatyti, o laikui bėgant atsiranda vis įdomesnių vietų, kurios gali patraukti ne tik turistų akį, bet ir pačių Lietuvos gyventojų. Kartais kelionės į užsienį nėra geriausia idėja arba jų susiplanuoti tiesiog nepavyksta, tačiau daugelis puikiai supranta, jog nebūtina išvykti kažkur už tūkstančio kilometrų, kad pavyktų pamatyti ką nors naujo. Praskaidrinti dieną arba susiplanuoti kelių dienų atostogas tikrai galima ir Lietuvoje. Jeigu vis dar svarstote ką tikrai vertėtų pamatyti, tai verta žinoti, jog kelionių agentūros gali pasiūlyti net ir tokias paslaugas kaip ekskursijos Lietuvoje. Agentūros pasiūlyti maršrutai tikrai gali sudominti, o puikūs gidai užtikrins, jog ir atmintyje išliks naujų faktų, kurie sudomins net ir vaikus. Taigi, jeigu kelionės po Lietuvą tikrai domina, bet nežinote kur užsukti, straipsnyje rasite kelias idėjas savaitgaliui arba kelių dienų maršrutui. Taip pat visuomet puikių pasiūlymų ir ekskursijų rasti galima – https://musuodiseja.lt.

Greičiausiai daugelis žino, jog ne taip ir seniai buvo rekonstruotas karo muziejus Kaune. Naujas interjeras, apšvietimas tikrai džiugina akį, todėl verta užsukti ir naujomis akimis pamatyti greičiausiai kiekvieno jau aplankytą muziejų. Dabar tai gana išmanus muziejus, kuriame galima rasti ir įvairiausias naujas technologijas, 3D projektorius. Muziejuje lankytojai džiugina ir filmuota medžiaga, skaitmeniniais vaizdais, todėl senas muziejus gali pradžiuginti naujomis patirtimis.

Norintiems, kad kelionės po Lietuvą būtų ne vienai dienai, o kiek ilgesnės, galima rinktis Neringą, kurioje tikrai galima ne tik pailsėti, bet ir pasidžiaugti puikia gamta bei vaizdais. Tai turėtų būti būtina maršruto stotelė. Įdomios ekskursijos Lietuvoje gali būti surengtos ir pačių, todėl būtinai Neringoje apsilankyti reikėtų Kuršių marių pakrantėje, kur galima rasti paukščių stebėjimo bokštelius. Čia taip pat galima smagiai pasivažinėti dviračių taku, kuris nuves iki pat Pervalkos. Iš tiesų, visoje Lietuvoje dviračių takų tik daugėja, todėl kelionės po Lietuvą įmanomos ir dviračiais, kurie gali tapti puikia transporto priemone. Su jais galima aplankyti tikrai ne vieną miestą ar miestelį, svarbiausia susiplanuoti smagų maršrutą, kuris leis pamatyti ne tik daugiau gamtos vaizdų, bet ir aplankyti kokius nors dar neregėtus objektus, architektūrinius paminklus.