verslo perorganizavimasKiekvienas verslas, nepriklausomai nuo pastarojo veiklos specifikos, metinių pajamų dydžio, dabuotojų skaičiaus ar kitų niuansų, susiduria su buhalterinės apskaitos poreikiu, tiksliau – būtinybe. Vadovas, įvertinęs tam tikrus niuansus, turi nuspręsti, ar turėti pastovų buhalterio etatą ir mokėti šiam atlyginimą nepriklausomai nuo atliktų darbų kiekio, ar samdyti buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančią bendrovę tik tuo atveju, kai atsiranda konkrečių užduočių. Pastarasis variantas tampa vis populiaresnis: tai – ne tik patogiau, bet ir dažniausiai ekonomiškiau. Jei ir jums  aktuali aptarta alternatyva, sudominti turėtų ir REDITUS AMNIS paslaugos. Ši buhalterinių paslaugų bendrovė, be „eilinių“ apskaitos darbų teikia ir specifiškesnes paslaugas. Įmonės perregistravimas, kurio prireikia dažniau nei gali atrodyti, yra vienas tokių pavyzdžių.

Kiekvienas, įžengęs į verslo pasaulį, greitai pamato, jog pastarasis kupinas ne tik rizikos, iššūkių ar improvizacijos, bet yra varžomas ir įvairių biurokratinių niuansų. Vykdant tam tikrus pakeitimus įmonėje (kai kurie gali atrodyti visiškai nereikšmingi), būtent su tuo ir susiduriama. Kokiais atvejais aktualiu tampa įmonės perregistravimas – procesas, kurio atlikimas reikalauja specifinių žinių?

  • Nusprendus pakeisti seną įmonės adresą į kitą.
  • Priėmus sprendimą pakeisti įmonės pavadinimą.
  • Nusprendus keisti įmonės kapitalo dydį – padidinti arba sumažinti.
  • Įmonės valdymo struktūros keitimo atveju.
  • Įmonės įstatus pritaikant prie LR akcinių bendrovių bei kitų aktualių įsakymų.
  • Individualios įmonės pertvarkymas į UAB.

Kiekvienos minėtos situacijos sprendimas susijęs su ilgo punktų reikalavimų išpildymu (pradedant atitinkamų dokumentų pildymu ir baigiant registravimu JAR (juridinių asmenų registru). Informacijos, ką reikia daryti kiekvienu atveju, galima rasti internete, tačiau kiekvienas darbas pareikalauja laiko, kurio dažnam verslininkui ir pritrūksta. Negana to, reikia turėti ir atitinkamų žinių: biurokratija neatleidžia net menkiausių klaidų.

Racionaliai mąstantis verslininkas turėtų suvokti, jog jam savo laiką reikia skirti darbams, vedantiems verslą į priekį ir tiems, kurių kiti padaryti nėra pajėgūs. Bandymas sutaupyti atliekant savarankiškai tam tikras funkcijas, kurioms reikia ne tik laiko, bet ir patirties – ne išeitis. REDITUS AMNIS paslaugos pavers buhalterinę apskaitą bei kitas susijusias veiklas kur kas paprastesnėmis.