Užsakydamas prekes pirkėjas gali pasirinkti vieną iš šių prekių pristatymo būdų:

• Kurjeris į namus ar darbo vietą. Prekės pristatomos jūsų nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį, kaimą, darbo dienomis nuo 9-17 val. Prieš pristatydamas prekes kurjeris susisieks su jumis užsakymo formoje nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.
• Registruotas paštas. Registruotos pašto siuntos numeris išsiunčiamas jums elektroninio pašto adresu, kuris buvo pateiktas užsakymo metu. Atsiimdamas prekes pašto skyriuje būtinai turėkite galiojantį asmens tapatybę patvirtintą dokumentą.
• LP Express terminalas. Pildydami užsakymą pasirinkite arčiausiai jūsų namų ar darbovietės esantį terminalą. Apie prekių pristatymą į terminalą būsite informuojamas trumpąja žinute. Siuntą iš LP Express terminalo būtina atsiimti per 7 dienas nuo informacijos apie prekės pristatymą gavimo.

Omniva siuntos
Siusk24.lt sistema veikia 24 val. per 7 dienas. Siunčiant siuntinį per savitarnos siuntų terminalą būtina savo siuntinį užregistruoti savitarnos sistemoje, pasinaudojus verslo kliento privilegijomis ir papildomomis paslaugomis. Užregistravę siuntinį atsispausdinkite siuntos lipduką ir priklijuokite jį ant siuntinio. Registruodami siuntinį siuntų terminale galioja privačių klientų kainos ir sąlygos, pavyzdžiui, jūs negalėsite naudotis vienu rakinamu skyriumi keletui siuntinių, taip pat negalėsite rinktis papildomų paslaugų, skirtų tik verslo klientams.

Kaip supakuoti siuntą?
Siuntos dėžę pasirinkite pagal siunčiamo daikto formą ir dydį. Galima papildomai naudoti golfo kartoną, politilieną, kartonines dežutes bei dėžes. Naudokite naujas pakuotes, kadangi naudotos ne visada būna pakankamai tvirtos. Jeigu daiktus siuntimui pakuojate į naudotą dėžę, pašalinkite arba užtušuokite ant jos visus senus siuntų lipdukus bei barkodus.

Kokio dydžio turi būti pakuotė?
Pasirinkite tinkamo dydžio pakuotę. Per didelėje pakuotėje jos turinys gali slidinėti, sulūžti, sudūžti bei susigadinti. Per mažoje pakuotėje siuntos turinys taip pat gali susigadinti. Pavyzdžiui, jeigu drabužiai sugrūsti į siaurą polietileno maišelį, maišelis gali suplyšti. Tokiu atveju patariama naudoti tvirtas arba dvigubas pakuotes.