Apšvietimo rinka siūlo platų įleidžiamų lempų asortimentą skirtingų stilių interjerams, pradedant minimalizmu ir baigiant klasika. Šie prietaisai palankiai pabrėš interjero dizainą ar net taps pagrindine jo puošmena.

Šie miniatiūriniai šviestuvai montuojami ant skirtingų paviršių: sienų, grindų, lubų ar baldų.Pagrindinis šių modelių skirtumas nuo pakabinamų yra montavimo būdas. Tokių lempų korpusas yra visiškai arba iš dalies paslėptas po paviršiumi, į kurį jis sumontuojamas. Dėl to jie puikiai dera su skirtingu interjeru, leidžia kurti neįprastą apšvietimo dizainą ir neužima vietos.

Toks apšvietimo įrengimas, naudojamas įtempiamoms luboms, gipso kartono ar plokščių konstrukcijoms. Bet, jei reikia, montavimas taip pat gali būti atliekamas ant betono, plytų, grunto ar asfalto.

Jie puikiai tinka butams, biurams, parduotuvėms ir kitiems mažiems plotams, taip pat naudojami lauke. Be to, įleidžiami šviestuvai skirstomi pagal jų paskirtį: bendram, vietiniam ar dekoratyviniam apšvietimui. Pirmieji turi intensyvų šviesos srautą ir platų sklaidos kampą, antrieji užima tarpinę padėtį, o treti išsiskiria siaurai apšviečiama zona.

Norėdami apšviesti kambarį kokybiškai, patogiai ir nebrangiai, geriau rinktis LED lempas. Tokie modeliai yra visiškai paruošti montavimui, nereikia keisti ar pasirinkti lempų.

Kelios priežastys kodėl verta rinktis LED modelius

• Tokius šviestuvus galima montuoti ant įtempiamų lubų ir kitų konstrukcijų, nes jos tik šiek tiek įkaista ir neturi įtakos konstrukcijai.
• Aukštos kokybės šviesa, nemirga, tolygiai apšviečia paviršių ir realiai atkuria spalvas.
• LED lempos skiriasi dydžiu, spalvų temperatūra, galia ir kitomis savybėmis, todėl galite pasirinkti kaip mažos svetainės, biuro apšvietimą.
• Šiuolaikinės LED technologijos energijos vartojimo efektyvumas siekia 80 lm / W. Tai sumažins mokesčius už komunalines paslaugas ir padės rūpintis aplinka.
• Šiuolaikiniai modeliai veiks ilgiau nei 15 metų.