Atrodo, kad turint skolų gauti paskolą yra misija neįmanoma. Tačiau taip nėra, nes jei jūs patiriate laikinų finansinių sunkumų, galite turimas skolas ir finansinius įsipareigojimus, refinansuoti. Tai padaryti galima kreipiantis į kredito bendrovę ar kitą finansinę instituciją, teikiančią refinansavimo paslaugas.

Refinansavimas – yra greita finansinė pagalba, padedanti dengti turimus įsiskolinimus, pratęsti terminą ir sumažinti palūkanas. Be to, tai būdas geriau valdyti savo finansus ir nevėluoti laiku mokėti mėnesines įmokas. Tai ar jums bus suteikiama refinansavimo paslauga priklausys nuo jūsų turimų finansinių įsipareigojimų ir gaunamų pajamų kiekio santykio. Viskas priklausys nuo jūsų mokumo rodiklio. Taip yra įvertinama rizika, kad įsiskolinimų gali nepavykti grąžinti laiku. Jei ta rizika yra aukšta, tuomet refinansavimo paslauga gali būti nesuteikiama.

Norintys gauti refinansavimo paskolą, turi kreiptis į ją suteikiančią kredito bendrovę su prašymu, taip pat turite pateikti reikalingus dokumentus: asmens tapatybės kortelę ar pasą; pasirašytą sutikimą tvarkyti asmens duomenis; pajamas įrodančius dokumentus ir visas norimų refinansuoti kreditų ir paskolų sutartis.

Daugiau informacijos, paaiškės įvertinus situaciją, bus priimtas sprendimas ar refinansavimo paslauga bus suteikiama. Gavus teigiamą sprendimą, jūs kartu su finansų konsultantu sudarysite sutartį, kur bus numatomas mokėjimo grafikas, pagal kurį mokėsite kas mėnesį nustatyto dydžio įmokas. Taip galėsite sumokėti visas skolas ir pagerinti savo finansinę situaciją. Turėkite omenyje, kad jei jūsų skolos yra perduotos skolų išieškojimo įmonei ar antstoliui, tuomet gali kilti sunkumų gauti refinansavimą. Tokiu atveju, reiktų neslėpti nuo finansų konsultanto realios situacijos, nes taip bus aišku kokius veiksmus reikia padaryti, kad jums pagelbėti. Bet kokiu atveju, verta ieškoti išeities ir kreiptis reikalingos pagalbos.