Kurjerio pristatymas yra prekių ir pašto siuntų gabenimo tiesiogiai iš kliento gavėjui organizavimas iš rankų į rankas arba nuo durų iki durų principu. Šiais laikais tokio tipo paslaugos yra labai paklausios visame pasaulyje ir jos populiarumas nuolat auga. Kurjerio pristatymo privalumai yra šios paslaugos universalumas, mastas ir lankstumas.

Patogumas, paprastumas ir didelis efektyvumas yra pagrindinės skubios siuntos populiarumo priežastys.

Kurjerių pristatymo tarnyba prisiima visas problemas, susijusias su prekių gabenimo į paskirties vietą organizavimu tiek miesto viduje, tiek tarp šalių. Šiuolaikinės technologijos leidžia skubiai pristatyti siuntinius, dovanas, korespondenciją ir kitus daiktus nuo durų iki durų beveik į bet kurią pasaulio vietą. Šiandien be standartinių gabenimo paslaugų, kurjerių paslaugos įmonėms ir asmenims siūlo visapusiškas paslaugas, įskaitant lydraščių parengimą, pagalbą atliekant muitinės procedūras, sandėliavimą, pakavimą ir kitas susijusias paslaugas.

Kliento aptarnavimo lygį ir vežėjo patikimumą galima įvertinti iškart susisiekus su įmone. Iš to, kaip kruopščiai ir greitai darbuotojai stengsis patenkinti siuntėjo poreikius, rinkti informaciją apie krovinį, paaiškinti viską, kas nesuprantama, sudaryti sutartį ir paimti krovinį, galima spręsti, ar pasirinkta įmonė yra ta, kuriai patikėsite savo siuntą.

Be to, šiuolaikinių technologijų naudojimas – ypač galimybė pateikti užsakymą tiesiogiai svetainėje ir užduoti bet kokius klausimus – taip pat padeda padidinti pasitikėjimą kurjerių tarnyba.

Skirtingai nuo standartinių ekspedijavimo bendrovių, kurios orientuojasi į didelių gabaritų ir grupinių krovinių pristatymą, greitojo pristatymo įmonės ar kurjerių tarnybos pirmiausia atkreipia dėmesį į krovinių gabenimo greitį. Savo veikloje kurjerių tarnyba ypatingą dėmesį skiria oficialių dokumentų, korespondencijos ir siuntų iš internetinių parduotuvių pristatymui. Jei neįmanoma pristatyti krovinio tiesiogiai oru, oro transportas yra derinamas su sausumos transportu.