internetasNors Lietuva yra nedidelė šalis, tačiau tikrai galinti pasigirti greitu ir sparčiu internetu, kurį gali turėti bene kiekvienas Lietuvos gyventojas. Internetas kiekvienam reikalingas dėl skirtingų tikslų. Vieniems tai pinigų uždirbimo priemonė, naudojama tik darbiniais tikslais, kiti internete leidžia savo laisvą laiką žiūrėdami filmus, skaitydami įdomius pranešimus, žaisdami žaidimus. Dar kiti internetą naudoja ir mokydamiesi, ieškodami reikalingos informacijos. Kad ir koks interneto įsigijimo tikslas bebūtų, svarbu turėti savo poreikius atitinkančią paslaugą, kurią išsirinkti viena vertus galėtų atrodyti lengva, kita – nelabai.

Į ką atsižvelgti renkantis internetą?

Renkantis internetą svarbu atsižvelgti į keletą kriterijų, tokių kaip vietą, kurioje bus įvesta paslauga, taip pat į poreikius ir galimybes. Renkantis internetą reikia domėtis ne tik juo, bet ir kas jį teiks. Interneto tiekėjų Lietuvoje tikrai yra nemažai, todėl tinkamiausią kartais gali būti sunku pasirinkti. Tad, kaip išsirinkti?

  1. Kadangi interneto tiekėjas Lietuvoje ne vienas, o rinktis yra iš ko, vadinasi galima rasti tinkamiausią variantą tiek kokybės, tiek kainos atžvilgiu. Kiekvienas tiekėjas siūlo vis kitokias savo paslaugas, todėl atkreipkite dėmesį ir į jų kainas. Vienu atveju jos gali būti didesnės, kitu mažesnės, tad neapsigaukite ir palyginę kainas tarpusavyje raskite sau tinkamiausią variantą.
  2. Renkantis interneto tiekėją būtina atsižvelgti į patį interneto tipą. Vieni tiekėjai turi visus Lietuvoje esančius (plačiajuostį, mobilų, bevielį, šviesolaidinį) interneto tipus, kiti specializuojasi tik ties kai kuriais. Rinkdamiesi internetą įvertinkite ar tikrai jums reikia jo visų teikiamų galimybių ir ar apskritai jus jį galite turėti savo gyvenamojoje vietoje. Nors daugelyje Lietuvos kaimų ar užmiesčių veikia visi internetai, deja, kai kuriose vietose pasiekiami tik keli.

 

Internetas 24 svetainėje galite plačiau pasiskaityti apie Lietuvoje paslaugas teikiančius tiekėjus ir pačius interneto tipus. Jeigu vis dėlto, nuspręsti, kurį internetą įsigyti, būtų sunku, visada galima kreiptis ir į internetas 24 dirbančius specialistus, kurie nuolatos domisi naujausiais interneto tiekėjų siūlomais interneto planais. Jie gali parinkti ir parekomenduoti internetą, kuris jums būtų prieinamas ir tinkamas.