Sveiki dantys yra ne tik natūrali dovana, bet ir kruopštaus kasdienės priežiūros rezultatas. Vienas iš naudingiausių įpročių, kurį reikia įskiepyti nuo ankstyvos vaikystės ir kuris neabejotinai turi įtakos visam žmogaus gyvenimui, yra tinkama dantų ir burnos priežiūra. Juk tik šie įgūdžiai leis žmogui išlaikyti sveikus, gražius ir tvirtus dantis, išgelbėti jį nuo daugelio medicininių ir socialinių problemų.
Kad jūsų dantys būtų stiprūs ir sveiki, jums reikia visapusiškos burnos priežiūros: atliekant higienos procedūras du kartus per dieną mažiausiai tris minutes po rytinio valgio ir prieš einant miegoti.
Be dantų šepetėlio, turite naudoti dantų siūlą, burnos skalavimo skystį. Taip pat rekomenduojama naudoti irigatorių – detalų burnos ertmės valymo prietaisą, tiekiantį ploną pulsuojančią vandens srovę, padeda išvalyti labiausiai nepasiekiamas vietas.

Tačiau vien profilaktikos atlikti nepakanka. Būtina reguliariai apsilankyti pas specialistą, kad būtų galima ištirti ir anksti užkirsti kelią ligų vystymuisi.

Šiandien yra daug specialistų siūlančių savo paslaugas. Todėl gydytojo pasirinkimas turi būti vertinamas visiškai atsakingai, reikia atsižvelgti į daugybę savybių: dėmesingumą pacientui, klinikos estetiką, individualų požiūrį į pacientą, atsiliepimus, atsakomybę, aukštą kvalifikaciją, praktiką ir įgūdžius sbklinika.lt.Pati procedūra yra visiškai neskausminga, jei nėra ėduonies ar sunkios dantenų ligos.

Profesionalus dantų valymas padeda:
• pašalinti dėmes, atsirandančias dėl maisto dažiklių ar žalingų įpročių
• įgyti gražią natūralią dantų spalvą.
• sutvirtinti emalį
• sumažinti periodontito taip pat ėduonies uždegiminių ligų išsivystymo riziką 30–50 proc.
• suteikti gaivų kvėpavimą ilgą laiką.

Kompleksinę burnos higieną sudaro: kietų dantų apnašų pašalinimas ultragarsu, tankių pigmentinių apnašų pašalinimas dantų poliravimas, taip pat mineralizuojančių preparatų tepimas emaliui sustiprinti.
Sąžningai laikantis aukštos kokybės namų higienos, rekomenduojama profesionalią dantų higieną atlikti bent kartą per 6 mėnesius.