santykių kūrimasNusprendėte, kad jūsų amžius jau yra tinkamas naujų santykių kūrimui? Negalvokite, kad nuo amžiaus priklauso ir santykių sėkmė. Ją lemia visai kiti faktoriai. Aišku, amžius yra ganėtinai smulkus apsektas, kurį reikėtų įvertinti, bet nereikia pamiršti pačių svarbiausių. Yra daugelis faktorių, kurie gali nulemti ar jūsų kuriami santykiai bus sėkmingi ar ne.

Kai kuriems žmonėms reikėtų suprasti, kad kiekvienas yra skirtingai subrendęs pagal protą tam tikrame amžiuje. Pavyzdžiui, vieni gali būti subrendę sulaukus 21 metų, o kiti subręsta vos 25 ar net 30 metų. Brendimo periodas yra akivaizdžiai kintantis, todėl ekspertai pabrėžia, kad vieni santykiams yra pasiruošę skirtingame amžiuje.

Kalbant apie amžiaus skirtumus tarp partnerių, reikėtų pabrėžti, kad tai gali lemti daug ką. Pavyzdžiui, jeigu moteris yra vyresnė nei vaikinas keliais metais, tai gali tapti šiokia tokia kliūtimi. Tarkime, moteris yra 30 metų, o vaikinas – 20. Ką tai reiškia? Pirmiausia, tai gali signalizuoti, kad moteris iš vienos pusės bus partnerė, o iš kitos – ji gali jausti tarsi mama. Logiška, kad tokio amžiaus žmonės yra skirtingo mąstymo ir turi skirtingus prioritetus bei gyvenimo patirtį.

Kitas atvejis – moteris 30, o vyras 40 metų. Tai jau darytų gerokai mažesnę įtaką sprendimams. Matote, jau yra įrodyta, kad nuo 25 metų kuriantys santykius rečiau pajaučia amžiaus skirtumą. Abu partneriai dažniausiai turi tuos pačius prioritetus, yra turintys panašią gyvenimo patirtį ir t.t. Tokie santykiai mezgasi kur kas lengviau.

Kaip bebūtų, jau minėta, kad amžius nėra vienas iš aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti kuriant santykius. Taipogi reikia atsižvelgti  visumą t.y. antrosios pusės charakterį, išsilavinimą ir t.t. Daugelis teigia, kad išsilavinimas nedaro jokios įtakos santykiams, tačiau kalbant iš bendros pusės – įtaka tikrai jaučiama. Išsilavinę žmonės įprastai domisi visai kitais dalykais. Tad, interesų ir pomėgių grupės gali daryti įtaką santykių plėtrai.

Norint sukurti sėkmingus santykius, siūloma vengti rutinos ir visada prisiminti pirmuosius gyvenimo kartu metus – tą reikia tęsti visuomet, kad rutina pasiektų dar ankstyvoje santykių stadijoje.

Šaltinis: http://crybaby-brat.tumblr.com/