santuokaVisada svajojote sukurti šeimą, bet suprantate, kad tam reikia daug laiko ir pastangų? Iš tiesų esate teisūs, nes vis dėlto – šeimos kūrimas yra gana sudėtingas procesas. Tenka daug laiko skirti antrosios pusės paieškai, o ką jau kalbėti apie santykių puoselėjimą. Taip pat baisu sulaukti ir netikėtų santykių krizių momento, kuomet viskas gali pasisukti netinkama linkme. Tačiau, ekspertai šiais laikais pateikia gana nemažai naudingų patarimų, leidžiančių bent minimaliai apsidrausti nuo nesėkmių.

Į santykius kiekvienas žmogus turi pažvelgti į visų pusių. Tai reiškia, kad norint pradėti kurti santykius, reikia apžvelgti kuo jie naudingi būtų jums patiems ir kokią naudą tai atneštų jūsų potencialiai antai pusei. Jeigu nematote jokių racionalių privalumų, tuomet tikėtina, kad santykiai pasibaigs nesėkme, tuo labiau – galbūt tokie pamąstymai leis lengviau suprasti ar iš viso jums tie santykiai reikalingi.

Ko gero ir patys suprantate, kad nemaža dalis žmonių santykius kurie tik iš reikalo. Neretai jie kuriame tik dėl to, kad visuomenė yra gana negailestinga vienišiems žmonėms. Neva, susirasti antrąją pusę yra būtina, kitaip gyvenimas bus laikomas nenusisekusiu. Tačiau, specialistai pabrėžia, kad visuomenės spaudimas turėtų veikti mažiausiai t.y. į kreipti dėmesį nėra tikslo.

Pirmiausia reikia suvokti, kad niekas nėra apsaugotas nuo santykių žlugimo. Tai reiškia, kad nei vienas nežino kuo viskas baigsis ateityje. Žmonės neretai skiriasi ir po pirmų gyvenimo metų, tačiau neretai jie skiriasi praėjus ir 20 santuokos metų. Kodėl taip nutinka?

Viena iš priežasčių, kodėl ne vieną dešimtį metų išgyventos santuokos išyra – rutina. Pavyzdžiui, sulaukus 40 – 50 metų, žmonės skiriasi. Taip nutinka dėl to, kad vaikai užauga, atsakomybė nuo pečių nukrenta, o tada lieka galvoti – kas toliau? Tokiais atvejais, atsiranda nemažai minčių ką būtų galima nuveikti per likusį gyvenimą. Blogiausia tai, kad ne visada tos mintys yra priimtinos antrosioms pusėms.

Turite suprasti, kad santykių kūrimas ir santuoka yra tik vienas iš gyvenimo uždavinių, kurį išsprendus, kyla dar daug kitų iššūkių.

Šaltinis: http://houseofdead.tumblr.com/