Nuo artimo žmogaus laidotuvių praėjo nemažai laiko ir norite pasirūpinti, kad jo kapavietę puoštų gražus paminklas? Tuomet reikėtų plačiau pasidomėti paminklų gamybos bei kapaviečių tvarkymo paslaugomis. Paminklai Vilniuje ir kituose miestuose gaminami pagal skirtingus įkainius, o tai reiškia, kad Vilniuje gyvenantiems žmonėms viskas gali kainuoti brangiau, nes ir taip įprasta, kad sostinėje prekių ir paslaugų kainos yra didesnės nei kituose miestuose ar regionuose. Kapaviečių tvarkymo paslaugas siūlančios bendrovės bei privatūs asmenys dabar gali prisiderinti prie klientų situacijų, todėl turėkite galvoje, kad jeigu norėsite užsakyti paminklą, tai jums vykti nereikės niekur – šiais laikais visas paslaugų užsakymo procesas gali būti vykdomas ir nuotoliniu būdu.

Nors paminklai Vilniuje gaminami brangiau, būtina pasidomėti ir kiek atokiau veikiančiomis bendrovėmis.

Kiekvienas paminklą užsakyti besiruošiantis gyventojas turi žinoti, kad miestų centruose įmonės dažniausiai siūlo brangesnes paslaugas, o štai atokiau įsikūrusios bendrovės ar privatūs specialistai gali pasiūlyti mažesnes kainas. Tai reiškia, kad gyvenantiems Vilniuje, bet nenorintiems smarkiai išlaidauti, vertėtų paminklų gamybos paslaugas užsakyti iš tų bendrovių, kurios randamos atokiau nuo Vilniaus. Tai padėtų sutaupyti bent kažkiek. Taip pat reikėtų žinoti, kad paminklų gamybos kaina nėra tokia, jog į ją būtų įskaičiuojamas atvežimas ir paminklo sumontavimas. Už tokias paslaugas tenka mokėti atskirai.

Dabar turėtumėte pasidomėti kaip nustatomi paminklų montavimo paslaugų įkainiai, nes tai gali padėti sutaupyti pinigų. Matote, jeigu jūsų artimas žmogus yra palaidotas tokiose kapinėse, kurios yra arti bendrovės, galinčios pagaminti ir sumontuoti paminklą, tai tikėtina, kad montavimo darbų kaina bus mažesnė.

Aiškiau kalbant, kuo didesnį atstumą turės nuvažiuoti specialistai, tuo didesnį paminklų montavimo įkainį jie skaičiuos, nes jiems susidarys nemažos kelionės išlaidos. Tas pats liečia ir užsakant kitas susijusias paslaugas. Tad, jeigu jus domina kad ir kapaviečių tvarkymo darbai be paminklų montavimo, turėkite galvoje, kad toliau įsikūrusios bendrovės bei privatūs specialistai taikys kiek didesnį įkainį.

Visas paslaugas užsakyti reikėtų tik tuomet, kai su paslaugų teikėju išsiaiškinama viskas iki smulkiausių detalių.