erotiniai zaislaiDidžiulis erotinių prekių pasirinkimas internete pasižymi dar ir mažomis kainomis. Tai pabrėžiama visoms poroms, kurios nori pagyvinti lytinius santykius tam tikromis priemonėmis. Aišku, verta žinoti, kad ne visur erotinėmis prekėmis prekiaujama legaliai. Tuo labiau – perkant nelegaliai, galima susidurti į nemaloniais iššūkiais ar netgi nuostoliais. Bet kokias prekes perkant, pravartu domėtis pardavėju. Idealiausias variantas būtų nelegalių prekybininkų vengimas. Pasitaiko visokiausių situacijų, kuomet pasirinkus netinkamą pardavėją, labai lengvai prarandami pinigai arba įsigyjamos nekokybiškos prekės. Kas liečia erotines prekes, tai jas pirkti būtų daug paprasčiau, nes vis dėlto – Lietuvoje nėra didžiulis tokio tipo el. parduotuvių pasirinkimas. Dažnai lietuviai tokiais prekes netgi perka užsienyje.

Kaip bebūtų, ekspertai pabrėžia, kad norintiems neapsigauti dėl prekių kokybės ir nenorintiems prarasti pinigų, tiesiog reikėtų erotines prekes pirkti žinomose vietose. Kartais kai kurie pirkėjai susigundo ženkliai mažesnėmis kainomis, kurios matomos skelbimų portaluose. Pabrėžtina, kad pirkti iš ten besireklamuojančių pardavėjų – labai rizikinga. Jokia čia paslaptis, kad žmonės yra apgaudinėjami įvairiausiais būdais. Skelbimų tinklapiuose yra nemažai tokių asmenų, kurie siūlo pigias erotines prekes arba apsaugos priemones kelis kartus žemesnėmis kainomis. Tokie pasiūlymai gali baigtis keliais būdais.

Pirmuoju atveju, pigios erotinės prekės gali būti labai nekokybiškos ar net kenkiančios. Dėl šios priežasties reikia įvertinti prekių būklę bei kokybę. Kokybiškos erotinės prekės yra žymimos specialiomis raidėmis bei kodais, pavyzdžiui – CE. Tos, kurios neženklintos visai, yra neaiškios kilmės.

Taip pat gali būti atvejų kai bus bandoma įsiūlyti klastotes. Pavyzdžiui, kai kurie populiarūs prezervatyvai skelbimų tinklapiuose pardavinėjami žymiai pigiau, tačiau pirkėjai nesuvokia, kad jie perka klastotes. Tai tiesiog prastos kokybės prezervatyvai, kurie nelabai apsaugos sekso metu.

Na ir galiausiai, galima smarkiai apsigauti perkant iš neaiškių asmenų. Kartais būna taip, kad pervedus pinigus, pirkėjas nieko negauna, o pardavėjas tiesiog pasiplauna ir tiek. Tai yra paprasčiausios apgavystės, kurios pasitaiko skelbimų tinklapiuose.

Tad, jeigu norite saugumo, kokybiškų erotinių prekių ir mažesnių kainų, tiesiog rinkitės žinomas el. parduotuves.