Straipsnį parengė: www.megacredit.lt

Kreditai be registracijos mokesčio, pirmas kreditas nemokamai, lanksčios grąžinimo sąlygos ir panašiai… Matyti, kad Lietuvoje paskolas teikiančių kompanijų pasirinkimas yra labai platus, tad natūralu, jog tarpusavyje konkuruodamos įmonės stengiasi įtikti vartotojui. Labai dažnai žmonės „užsikabina“ už tokių skambių frazių. Tuomet neįvertina daugiau kriterijų ir skubiai skolinasi. Kredito ėmimas negali būti impulsyvus žingsnis. Reikia viską detaliai apgalvoti ir įvertinti, ar būsite pajėgus pinigus grąžinti.

Kuo daugiau informacijos apie kreditus žinosite – tuo geresnį variantą pavyks atrasti.
• Ilgalaikiai kreditai dažniausiai būna skirti didesnei sumai gauti, o greitasis kreditas teikiamas internetu – mažesnei. Susiraskite tokią įmonę, kuri būtent ir orientuojasi į Jums reikalingą pinigų sumą. Tuomet sąlygos bus lankstesnės.
• Internetiniuose puslapiuose galima atrasti skaičiuokles, kuriose įvedus kokią pinigų sumą norite pasiskolinti ir per kiek laiko planuojate grąžinti – Jums bus tiksliai parodyta kiek iš viso pinigų teks atiduoti. Taip paprastai palyginsite palūkanų dydžius.
• Jeigu skolinatės internetu – sutartis sudaroma automatiškai. Tai labai patogu, kadangi žmogui nereikia niekur vykti. Tiesa, labai svarbu detaliai perskaityti visas sutarties sąlygas. Kurias taip pat galima atrasti internete. Jeigu kilo kokie nors klausimai – būtinai susižinokite atsakymus.
• Pinigų grąžinimo procesas dažniausiai labai paprastas. Tam tikrą dieną kiekvieną mėnesį reikia pervesti konkrečią pinigų sumą. Galima sudaryti sutartį su banku, kad jis tokias paslaugas suteiktų automatiškai. Viskas labai paprasta, patogu ir greita.
• Neskubėkite pasiskolinti pačioje pirmoje įmonėje, kurią pamatėte. Kur kas geriau palyginti kuo daugiau variantų, kad surastas visapusiškai patenkintų poreikius.
• Kreditai be registracijos mokesčio padeda sutaupyti kelis eurus, tad ieškodami įmonės iš kurios skolinsitės – susiraskite tokią, kuri teikia tokias patrauklias pasiskolinimo galimybes.
Skolinimasis negali būti impulsyvus. Reikia apgalvoti labai daug smulkmenų ir įvertinti labai daug detalių, kad būtumėte tikras, jog skolinimasis buvo geras sprendimas. Dažniausiai kiekviena skolininkui suteikiamas asmeninis vadybininkas į kurį galima kreiptis iškilus klausimams. Būtinai pasinaudokite jo paslaugomis, kadangi taip paprasčiau susitvarkysite su finansinėmis problemomis.
Skolinkitės atsakingai ir tik tokiu atveju, jeigu esate tikras, kad pinigų grąžinimas Jums nebus sudėtingas.