kreditai nedirbantiemsNorint pasiskolinti pinigų, ne visada būtina keliauti į banką ar kredito uniją. Lietuvoje dabar yra ypač didelis kreditorių pasirinkimas kiekvienam atvejui. Pavyzdžiui, netgi būsto paskolos dabar suteikiamos internetu. Aišku, ribojamos sumos bei keliami tam tikri reikalavimai. Labiausiai reikia pabrėžti tai, kad kreditai nedirbantiems asmenims nėra suteikiami. Tai liečia ir tuos asmenis, kurie yra registruoti bedarbiai arba jais nėra registruoti, bet vis tiek negauna jokių pajamų. Paprastai kalbant, paskolos internetu suteikiamos tik tiems, kurie turi iš ko mokėti mėnesio įmokas. Ar asmuo galės mokėti įmokas – nusprendžiama patikrinus jo kreditingumą.

Kreditingumas patikrinamas labai paprastai. Kai asmuo nurodo duomenis apie save, jis taipogi turi suteikti leidimą kreditoriui, jog ši patikrintų tuos duomenis. Nedavus leidimo tikrinti duomenis, kredito paraiška paprasčiausiai atmetama. Kai leidimas gaunamas, kreditoriai peržiūri informaciją, kurią pateikia įvairios institucijos ir ne tik. Taip pat atsižvelgiama į kredito istorijoje esančią informaciją. Pabrėžtina, kad jokia paskola negali būti išduodama prieš tai nepatikrinus kredito istorijos ataskaitą. Tokias ataskaitas teikia specialios įmonės. Ją galite pasitikrinti ir patys.

Trumpai tariant, norint gauti paskolą, svarbiausiu akcentu tampa būtent gaunamos pajamos. Yra numatyta, kad joks asmuo, kuris negauna pajamų, negali gauti paskolos. Kreditoriai, kurie pinigus skolina be pajamų gyvenantiems žmonėms, laikomi užsiimantys neatsakingu skolinimu. Už tai jie yra baudžiami. Tad, vargu ar kuri nors kredito įstaiga darys išimtis ir paskolins pinigų tokiam žmogui, kuris pajamų negauna visai.

Tarp kitko, net ir gaunantys pajamas dažnai susiduria su problemomis. Kreditoriai ir tokiems asmenims kartais pateikia neigiamą atsakymą dėl paskolos išdavimo. Kodėl taip yra? Juk gaunamos pajamos… Taip yra dėl paprastos priežasties – tos gaunamos pajamos gali būti nepakankamos įmokų mokėjimui. Mat, būtina taikyti specialią taisyklę, kuomet įvertinama tvarių pajamų suma.

Tie asmenys, kurie gauna pajamas, bet turi per daug įsipareigojimų kitoms bendrovėms, tiesiog yra pasiekę skolinimosi ribas. Norint gauti naują paskolą, reikia grąžinti senas skolas. Aišku, išimtis gali būti taikoma refinansavimo kreditams. Kreditai visiems yra išduodami griežta tvarka.