Suomija – nuo seno garsėja ne tik įspūdinga gamta ir garsiomis turistinėmis vietomis, tokiomis kaip Suomenlinos tvirtovė, pastatyta XVII amžiuje; Tempeliaukio bažnyčia, iškalta granito oloje; paminklu garsiam suomių kompozitoriui J. Sibelijui; vaikų traukos centru – Trolių mumių slėniu; seniausiu Suomijos miestu – Turku; pramogų ir atrakcionų parku – Sarkiemi; pramoniniu miestu – Tampere; žymiąja Laplandijos ir Kalėdų sostine, kur galima aplankyti Kalėdų Senelį – Rovaniemį; Suomijos istoriniu regionu – Suimijos Karelija; susipažinti su šiaurietišku samių gyvenimo būdu ir unikaliomis tradicijomis ir žinoma, Suomijos slidinėjimo trasas.

Nors sakoma, kad geriausia vykti į Suomiją vasarą, nes tuomet oro temperatūra siekia 23-30 laipsnių, priklausomai nuo vietovės. Tačiau nuvykti ten verta bet kuriuo metų laiku. Tai ne tik turistų pamėgta kryptis, bet ir nuo seno prekybiniais ryšiais garsėjanti šalis, kur aktyviai vyksta prekių tranzitas ne tik į Suomiją, bet ir iš jos į kitas pasaulio šalis. Krovinių pervežimas yra vykdomas, įvairiais būdais, tačiau vienas populiariausių – vandens transportas, kuomet plukdomi krovininiai keltai į Suomiją. Tai palyginus su kitomis transporto rūšimis, ir vienas iš ekonomiškiausių būdų. Perkant kelto bilietus krovininiam transportui į kainą įeina ir nakvynė vairuotojui su maitinimu.

Tad keliaudamas į Suomiją, jis galės pailsėti ir tęsti savo kelionę be jokių prastovų. Be to, keliaujant krovininiais keltais galima gabenti įvairių gabaritų krovinius, tiek pilnus, tiek dalinius. Visą tikslią informaciją ir taikomus reikalavimus bei kelionės dokumentus jums pateiks logistikos ir ekspedijavimo bendrovė, kuri ir suplanuos jūsų krovinių pervežimą nuo pradinio taško iki galutinio kelionės tikslo. Taip pat pasirūpins visais būtinais kelionės draudimais, kad jūsų kroviniai būtų nugabenti patogiai ir saugiai.