Labai svarbu žinoti, kiek laiko ir kokiu metu lepintis saulės voniomis, kad oda įdegtų lygiai ir nekiltų alerginių reakcijų. Tačiau vien to žinoti nepakanka, odą saulės spinduliams reikia paruošti, o per ilgai prabuvus saulėje – mokėti ja pasirūpinti. Privalus kompanjonas norint saugiau mėgautis saule – įdegio aliejai, o po ilgos saulės vonios odą atgaivinti padės kūno aliejai.

Vienas geriausių būdų apsaugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių ir gražiai įdegti – tepti ją natūraliais aliejais. Aliejai drėkina, ramina odą, suteikia odai gražų atspalvį ir apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių.

Pagrindinis tokių natūralių aliejų ingredientas – kokosų aliejus. Jis vėsina ir drėkina odą, padeda įdegti lygiau ir įdegį išlaikyti ilgiau. Pavyzdžiui, šiuo metu rinkoje siūlomi Cocosolis įdegio aliejai savo sudėtyje turi ekologiško kokosų aliejaus, kuris išgaunamas laukinėse Šri Lankos atogrąžų džiunglėse. Kokosai kruopščiai atrenkami rankomis, sulaužomi ir atskiriama minkštoji kokoso dalis ir grynas, biologiškai sertifikuotas kokosų aliejus, kuriame gausu vertingų vitaminų, išgaunamas specialiu šalto spaudimo procesu.

Žinoma, reikėtų atsiminti, kad net pasitepus apsauginiu aliejumi ar kremu nuo saulės, tuo metu kai saulės kaitra intensyviausia – nuo 12 iki 16 val. – degintis yra žalinga. Geriau po truputį ir saugiomis valandomis, nei nudegti vienu kartu ir pakenkti savo odai. Padauginus saulės svarbu paraudusią odą nuolat drėkinti ir raminti. Kūno aliejai tam – puikus pasirinkimas. Natūralūs ir kokybiški kūno aliejai pagės greičiau atsatyti odos balansą ir atgaivinti odą nuo saulės poveikio.