mobilus namu internetasSvarstantiems kokį internetą užsisakyti, pirmiausia siūloma įvertinti naršymo poreikius. Mobilus namų internetas tinka visiems ir jo galimybės yra gana plačios. Žinoma, jį užsisakyti siūlo toli gražu ne kiekvienas interneto tiekėjas. Taip pat svarbu paminėti, kad kai kurie vartotojai painioja namams ir pavieniams asmenims skirtus interneto planus. Tad, apie tai žemiau ir pateikiame svarbiausią informaciją!

Įprastas mobilusis internetas pasižymi tuo, kad jis skirtas tik vienam vartotojui. Paprastai kalbant, jis naudojamas mobiliuosiuose telefonuose. Šį internetą siūlo visi mobiliojo ryšio operatoriai. Dabar kaip tik vyksta įvairiausios akcijos, kurios yra iš ties naudingos. Tačiau, tokio interneto pasirinkimas yra labai rizikingas. Mat, dažniausiai tokie planai pasižymi ribojimais. Mokėti galima už dieną, kas savaitę ar kas mėnesį – priklausomai nuo jūsų pasirinkto plano. Kiekvienas planas turi savus ribojimus – interneto srauto kiekius. Pavyzdžiui, kai kurie mobiliojo ryšio operatoriai siūlo vos kelis GB duomenų savaitei. Toks kiekis ne visiems yra pakankamas. Jį pasiekus, tenka mokėti dar kartą. Tai ir yra didžiausias apribojimas.

Kalbant apie mobilų namų internetą, kuri siūlo interneto ryšio tiekėjai ir ne tik, būtina pabrėžti, kad jis gali būti skirtas keliems įrenginiams. Priklausomai nuo pasirinkto plano, galite mokėti pagal sunaudojamų duomenų kiekį arba galite naudotis neribotu internetu. Kaina nuo to irgi skiriasi. Tačiau, turite suprasti, kad namams skirtas mobilusis internetas yra kitoks. Nežinosite ar jūsų artimieji nežiūri daug filmų ar neužsiima kitomis veiklomis, kurios eikvoja duomenų kiekį. Tad, tokiais atvejais siūloma rinktis neribojamus planus.

Mobilus namų internetas išsiskiria ir tuo, kad dažniausiai nėra jokių įrenginių, kuriuos būtina pajungti namie. Paprastai kalbant, jūsų įrenginiuose turi būti galimybė naudotis 3G – 4G internetu, tačiau tokios galimybės neturi senesni įrenginiai.

Jeigu vis dėlto pasirinksite tą mobilųjį internetą, kurį siūlo mobiliojo ryšio operatoriai, turėkite galvoje, kad nuo savo telefono dalintis internetu su kitais – neturėtumėte. Tokiu būdu galite greitai išeikvoti jums skirtą duomenų limitą.

Neapsisprendžiantiems ką rinktis būtų geriausia, rekomenduojama kreiptis į myplan.lt ir aiškiai išdėstyti savo situaciją ir galbūt rasite geriausią sprendimą.