Dažnai norint didesnio komforto dirbant traktoriumu, pastarųjų savininkai yra linkę perdirbti senesnės kartos traktorių modelius. Tokie papildomi patobulinimai gali ne tik padidinti darbo našumą, suteikti darbuotojui daugiau patogumo vairuojant, bet ir padėti tapti unikalios galingos technikos savininku.Šiame straipsnyje aptarsime dažniausiai savininkų atliekamus pakeitimus.

Išoriniai pakeitimai dažniausiai yra lengvesni nei vidiniai. Tai tokie paprasčiausi darbai, kaip dažymas, naujo buferio sumontavimas, žibintų traktoriams keitimas ir kt. Nauji prekiniai žibintai yra itin naudingas pakeitimas, kurio dėka traktorius tampa geriau matomas. Tai vienas iš greičiausiai atliekamų patobulinimų, kurį galite atlikti ir patys, prijungdami žibintus tiesiogiai prie akumuliatoriaus. Turėkite omeny, kad montuojant naujus LED žibintus pagal poreikį gali prireikti įsigyti ir LED žibintų priedų.

Kalbant apie vidinius pakeitimus, vieni populiariausių yra kabinos sėdynės keitimas ir maitinimo bloko keitimas. Norint didesnio patogumo, tikrai pravartu pakeisti sėdynę į patogią ir minkštą, kadangi dirbant sezono metu, ilgas valandas, patogi ir tinkama sėdėjimo padėtis gerina darbo našumą. O norint pagerinti pralaidumą, didesnio variklio galingumo patariama keisti maitinimo bloką. Žinoma, tokius rimtesnius patobulinimus gali atlikti tik profesionalūs specialistai. Norint įsigyti reikiamas traktorių dalis, svarbu atsirinkti patikimus tiekėjus.

Galimi ir kiti naudingi patobulinimai, tačiau prieš pradedant galvoti apie pakeitimus, pirmiausia reikėtų įsivertinti finansines ir laiko galimybes, nes visi pakeitimai papildomai kainuoja ypač jeigu norima tai pasidaryti kokybiškai.