antra puseJau ne kartą svarstėte, kad galbūt jau atėjo laikas susirasti žmogų, su kuriuo būtų kuriama ateitis? Neskubėkite, nes psichologų teigimu, pirmiausia reikia įvertinti ar tikrai yra būtinybė kurti kažkokius santykius vien dėl to, kad žmogus pasijustų gerai. Būtina atsižvelgti į kitus niuansus, kurie galbūt padėtų išspręsti kylančias psichologines problemas. Specialistai teigia, kad nemažai žmonių santykius kuria dėl netinkamų priežasčių, o kokios tos priežastys – apžvelgiame žemiau.

Santykių kūrimas dėl visuomenės spaudimo – labai blogas sprendimas. Tikrai nevalia savęs kaltinti ir smerkti vien dėl to, kad nepateisinate visuomenės lūkesčių. Turėkite galvoje, kad visame pasaulyje visuomenė yra susiskaldžiusi. Vieni tampa daugiau liberaliais ir tik maža dalis išlieka labai konservatyvūs. Tai reiškia, kad tos visuomenės dalis, kuri spaudžia kitus susirasti antras puses, mažėja sparčiai. Tad, jeigu jūs norite susirasti antrą pusę tik dėl to, kad jūsų niekas nesmerktų, tikrai nerekomenduojama to daryti, nes viskas gali baigtis ne taip, kaip planavote.

Kartais žmonės santykius užmezga dėl materialinės naudos. Kalba eina ne apie išnaudojimą, o tiesiog bandymą gyventi kartu dėl to, nes taip pigiau. Blogiausia tai, kad viena iš poro pusių nežino apie antros pusės ketinimus. Tai reškia, kad vienas iš partnerių santykius kuria tik iš patogumo ir taupumo, o kitas – dėl kitų ir įprastų priežasčių. Tokie santykiai gali trukti ne taip jau ir ilgai. Geriausiu atveju, tapsite išimtimi ir buitis leis dar labiau prisirišti prie žmogaus, o kas žino – galbūt jis ir bus tas vienintelis. Bet, praktika rodo, kad santykiai iš patogumo trunka ne taip jau ir ilgai.

Klabant apie santykių privalumus, tiesiog reikia akcentuoti pagrindinius. Pirmiausia, turint antrą pusę ir kartu su ją gyvenant, buitis turėtų būti lengvesnė. Tai reiškia, kad pasiskirstoma darbais, todėl laisvalaikio lieka gerokai daugiau. Tas pats liečia ir finansinę padėtį – abu partneriai gali susitaupyti daugiau pinigų, nes du pajamų šaltiniai yra geriau nei vienas. Tuo labiau – apsidraudžiama nuo finansinių problemų ateityje.

Šaltinis: http://eric-rechsteiner.over-blog.com/