Vestuvės – dviejų likimų susijungimas, kuris turi savo tradicijas bei normas. Laikui bėgant šios tradicijos keičiasi, tad šiame straipsnyje aptarsime naujausias tendencijas vestuvėms.

Vedėjas

Renginių vedėjas – žmogus, kuris yra reikalingas kiekvienai šventei. Vestuvės yra ne išimtis, tad norint neatsilikti nuo naujausių tendencijų mados, yra rekomenduojama pasamdyti gerą vestuvių vedėją, kuris savo išskirtiniu būdu pralinksmins net niūriausią svečių auditoriją.

Tamsios spalvos

Tamsios bei aštrios spalvos sukuria solidarumo jausmą , tad jeigu Jus norite išbandyti kažką išskirtinio bei modernaus, lengvai galite rinktis tokį variantą.

Atsisakę švelnių, jausmingų ir romantiškų puošybos elementų, šviesių fonų nuotraukoms bei minkštų tekstūrų bei pasirinkę tamsias, aštrias spalvas galėsite džiaugtis moderniu prabangos stiliumi.

Klasikinis stilius

Klasika yra nemirštanti bei visada išliks madinga, tad jeigu Jūsų netenkina ryškus dekoras arba tamsios spalvos, šis variantas bus alternatyviausias. Toks stilius pasižymi elegantiška vakariene, klasikine nuotakos suknele, sidabro žvakidėmis, lininėmis servetėlėmis, nėriniais.

Tortas

Dar ne taip seniai buvo madingi įvairūs smulkūs desertiniai šedevrai, kurie savo išskirtinumu nukonkuravo net torto egzistavimą, kadangi kai kurie jaunikiai apskritai atsisakę torto savo šventės metu.

Dabar į madą vėl grįžta dideli tortai. Tai gali būti kelių aukštų bei išskirtinių dekoracijų saldus shedevras, kuris pavergs visų svečių širdis.

Gėlės

Gėlės – tai didžiausia puošmena, kurią galima panaudoti norint surengti iš tiesų prabangias vestuves. Dabar yra labai populiaru įsigyti įvariausias gėlių dekoracijas, kurios savo grožiu papildys vestuvių interjerą. Pats populiariausias sprendimas yra masyvi, išraiškinga bei didelė gėlių arka.

Taip pat norint būti moderniais reikėtų vengti tokių gėlių kompozicijų kaip orchidėjos, bijūnai, rožės bei kitų dažniausiai dekorui naudojamų gėlių. Netradicinis pasirinkimas būtų kviečiai, palmių lapai, kaktusai, kurie sukurs itin ekstravagantišką stilių Jūsų vestuvėms.

Balionai

Vienas iš moderniausių sprendimų, kuris padeda papuošti sienas kitokiu dizainu yra balionų sienos. Toks variantas gali pakeisti gyvų arba dirbtinių gėlių sienas. Tai išskirtinis būdas paįvairinti fotosesijos vietą bei suteikti vestuvėms papildomos puošmenos.

Aksomas

Aksomas – prabangi medžiaga, kuri atrodo pritrenkiančiai bet kokioje situacijoje. Ją galima palyginti su vestuvių šventės audinių karaliumi, kadangi plati aksomo spalvų paletė suteikia galimybę audinį derinti pagal metų laiką.

Tad yra nesvarbu kada Jus rengiate savo vestuves, ar tai šiltasis ar šaltasis metų periodas, ši medžiaga puikiai prisiderins prie bet kokio sezono.

Interjeras

Yra rekomenduojama personalizuoti vietas prie vestuvinio stalo. Tai galima padaryti ne visiems įprastu būdu – stalo kortelių pagalba, o taip pat išskirti vietą unikalia lėkšte, taure arba kitaip su svečio vardu.

Ne mažiau svarbus dalykas yra minimalistinis interjeras, kuris pasižymi savo paprastumu bei klasiškumu. Tai galima pritaikyti ne tik interjero puošybai, bet ir kitoms detalėms.

Apšvietimas turi lemiamą svarbą interjero dekoravime, tad norint susitelkti į modernų sprendimą, yra rekomenduojama pasitelkti kūrybiškumą ir ieškoti netradicinių formų, spalvų, dizaino sprendimų.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme paskutines bei naujausias tendencijas vestuvėms, kurios gali praversti norint sukurti modernią šventę. Tad mąstant kaip gi galima surengti vestuves, nebijokite eksperimentuoti bei pasitelkti pačius įvairiausius sprendimus.