santykiu kurimasNorite, kad jūsų santykiai su antrąja puse būtų tvirti visą laiką? O galbūt tik dabar pradėjote leisti į antrosios pusės paieškas? Jeigu norite apsisaugoti nuo potencialių problemų, pirmiausia reikėtų gerai įsiklausyti ką sako santykių ekspertai. Jų teigimu, poros greitai skiriasi net ir dėl labai menkų priežasčių, tačiau galiausiai paaiškinimas yra vienodas – per daug skubama judėti į priekį.

Kuriant naujus santykius, jokiais būdais nereikėtų skubėti su apsigyvenimu kartu. Tai yra labai didelė klaida. Pirmiausia, pasak psichologų, reikia įvertinti ar pasirinkta antra pusė tikrai yra tokia, kokios jums reikia. Tai liečia viską. Neretai santykiai plėtojami kiek radikaliu būdu – susipažįstama ir po trumpo laiko surizikuojama apsigyventi kartu. Yra daug porų, kurios jau po mėnesio gyvena kartu ir planuoja šeimos pagausėjimą. Tačiau, neretai tokie santykiai kelerių metų laikotarpyje tiesiog išyra.

Taip nutinka dėl elementarios priežasties – bandoma gyventi su žmogumi, kurio dar normaliai nepažįsta nei pats partneris, nei jo draugai, nei artimieji.  Paprasčiausiai, vadovaujamasi požiūriu – apsigyvensiu ir paskui žiūrėsiu kaip viskas klostysis. Taip tikrai nereikėtų elgtis, jeigu norite surasti antrą pusę, su kuria nugyventumėte smagų gyvenimą.

Ekspertai akcentuoja, kad renkantis antrąją pusę, reikia apie ją sužinoti kuo daugiau. Reikia analizuoti situacijas, į kurias patenkama. Reikia stebėti kaip iš tų situacijų išsisukama ir t.t. Dėl šios priežasties yra normalu matyti menku barnius dėl smulkmenų. Aišku, kalba eina ne apie momentą kai jau gyvenama kartu, o apie situaciją, kuomet mezgami santykiai gyvenant atskirai. Jeigu iš smulkių problemų išsisukti pavyksta labai lengvai ir su antrąją puse randamas labai lengvas kompromisas, tuomet faktas, kad judama tinkama linkme. Jeigu smulkios situacijos smarkiai vargina ir sunku jas ištverti, tuomet pagalvokite kaip viskas būtų, jeigu gyventumėte kartu. Tikėtina, kad būtų dar sunkiau.

Renkantis antrą pusę, reikia įvertinti viską. Jokiais būdais nereikėtų vadovautis nuostata, kad vyras turi aprūpinti šeimą. Tai labiausiai liečia džentelmeniškumą. Kai kurios moterys nuo pat pažinties dienos reikalauja, kad vyras už viską mokėtų. Tačiau, pirmų pasimatymų metu vyrai vertina ir moters elgesį. Tai jie sprendžia ar su pasirinkta moterimi reikia elgtis džentelmeniškai ar ne.

Paruošė: http://walkaboutaustralien.wordpress.com/