Galvojate kur prezervatyvus bei kitas apsaugos priemones būtų galima įsigyti mažesnėmis kainomis? Internete galima rasti įvairiausias el. parduotuves, kurios gali pasiūlyti ypač platų asortimentą. Prezervatyvai pigiau tokiose vietose siūlomi kartu su aukšta kokybe. Rinkdamiesi geriausius įvertinimus turinčias prezervatyvų el. parduotuves, išlošiate tiek kainos, tiek ir kokybės atžvilgiu. Žinoma, vertėtų akcentuoti, kad toli gražu ne visos el. parduotuves siūlo gerą kokybę. Yra tokių, kuriose net nerekomenduojama lankytis, tuo labiau – kažką užsakinėti. Geriausius atsiliepimus turinčios internetinės parduotuvės šiuo metu pateikia gana platų prezervatyvų bei kitų prekių asortimentą, o geriausia tai, kad visa siūloma produkcija yra originali.

Ypatingą dėmesį reikėtų skirti pardavėjų paieškai. Žinokite, kad ne visi internetu prezervatyvais prekiaujantys pardavėjai siūlo kokybiškus gaminius. Kokybiški prezervatyvai kainuoja brangiau nei manote, tačiau kalbant apie elektroninę erdvę, ten yra nemažai sąlygų sutaupyti. Nekokybiškus prezervatyvus dažniausiai siūlo tos el. parduotuvės, kurios turi prastus atsiliepimus. Jos neretai klientams bando įkišti klastotą produkciją. Tokie prezervatyvai dažniausiai atrodo kaip originalūs, tačiau esmė tame, kad tai tik pakuotė. Iš tiesų kai kurie pardavėjai nurodo, jog siūlo geriausių prekinių ženklų produkciją, tačiau mažos kainos dažniausiai pabrėžia, kad tai yra klastotės.

Kokybiški prezervatyvai patikimose el. parduotuvėse siūlomi įprastomis kainomis. Jos nėra labai mažos, tačiau mažesnė nei vaistinėse ar prekybos centruos. Nekokybiška produkcija pasižymi tuo, kad geriausiai vertinamų prekinių ženklų produkcija siūloma per pus pigiau. Tai ir yra klastotės, kurios dažniausiai gaunamos iš trečiųjų šalių. Tokie pardavėjai neretai susemiami teisėsaugos. Ji išsiaiškina apie tokius platintojus ir juos baudžia nemažomis baudomis. Jeigu norite įsigyti originalią produkciją internetu, tuomet dairykitės į tas el. parduotuves, kurios randamos per paieškos sistemas. Paieškos sistemose esančios el. parduotuvės rikiuojasi pirmame rezultatų dešimtuke.

Jeigu ketinate pirkti prezervatyvus iš privačių asmenų, kurie viską siūlo ne viešai, tuomet labai rizikuojate gauti nekokybiškas apsaugos priemones arba išvis – galite netekti pinigų. Dažniausiai tokie asmenys netgi prekiauja nelegaliai, o tai reiškia, kad jie dažniausiai nesivadovauja Lietuvoje galiojančiais įstatymais.