Automobilių nuomos rinka sparčiai vystosi, ypač sostinėje. Tai nenuostabu, nes daugeliui Vilniaus įmonių, kurios neturi savo automobilių, reikia asmeninių transporto priemonių. Kai kurie dar nėra įsigiję savo automobilio, o kai kurie paprasčiausiai nenori užsiimti padangų keitimu, priežiūra ir mokėti mokesčius.

Automobilių nuoma – alternatyva taksi ir asmeniniam automobiliui.

Automobilis gali būti reikalingas tiek asmeninėms reikmėms, tiek kelionėms į darbą ir iš darbo, tiek turistinių ir verslo kelionių metu, norint susitikti su svečiais ar surengti įmonių vakarėlius.
Kiekvieną dieną važiuoti taksi kainuos brangiai, o ilgalaikė nuoma yra daug pigesnė. Čia galioja taisyklė: kuo ilgesniam laikotarpiui išsinuomosite automobilį, tuo mažesnės bus išlaidos. Tačiau turėsite palikti užstatą, kuris bus grąžintas grąžinus išsinuomotą automobilį.

Vilniuje nuomos rinka kasmet augo 30 proc. Maždaug toks pat padidėjimas pastebimas ir kituose Lietuvos miestuose, kur labai reikalinga automobilių nuoma. Taip pat daugėja įmonių, kurios neturi savo transporto parko ir nori išsinuomoti automobilį.

VNO nuomojamų automobilių pasirinkimas yra tikrai didelis. Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste savo klientams siūlo kelių klasių automobilius: ekonomiškus, verslo ir aukščiausios klasės.

Norint išsinuomoti automobilį, įmonių klientai vadovaujasi keliais veiksniais: kokiu tikslu jiems reikia automobilio, kiek jie nori išleisti ir kokios automobilio komplektacijos jiems reikia. Natūralu, kad visi šie parametrai yra tarpusavyje susiję, todėl, pavyzdžiui, norėdami padaryti įspūdį, pasirenkamas aukščiausios klasės komplektacijos prabangus automobilis ir už jį sumokama didesnė sumą, tačiau jei automobilis reikalingas važinėti iš namų į darbą ir atgal, galima apsieiti su vidutinio dydžio ekonomišku automobiliu, kurio nuoma šeimos biudžetui didelės įtakos neturės.

Ekonominės klasės automobiliai yra labai populiarūs tarp automobilių nuomos paslaugas siūlančių įmonių klientų. Kiekvienas turi skirtingą skonį, todėl šių automobilių modelių paklausa yra beveik vienoda.