Kažkas patarė asmenines lėšas investuoti į kriptovaliutas, bet nenorite to daryti paskubomis ir prieš tai nepasižiūrėję kaip viskas veikia? Tikrai nėra reikalo skubėti, nes neapdarus pinigų investavimas į neaiškias vistas dažniausiai atveda prie didelių nuostolių. Ne paslaptis, kad iš kriptovaliutų daug žmonių susikrovė turtus, bet ne ką mažiau svarbu akcentuoti, kad gerokai didesnė dalis patyrė milžiniškus nuostolius. Kai kurių gyvenimus kriptovaliutos paveikė labai neigiamai ir žemiau pateikiame informaciją kodėl taip nutinka.

Reikia apibrėžti tai, kad investavimas į kriptovaliutas yra žymiai rizikingesnis pasirinkimas nei investavimas į akcijas ar forex. Pastarieji jau yra laikomi rizikingais investavimo objektais, o ką jau kalbėti apie kriptovaliutas. Kriptovaliutos sukelia riziką viena dėl to, kad dabar yra labai daug nepatikimų biržų ir keityklų, kur žmonės gali būti paprasčiausiai apgauti ir tiek. Tokios biržos neretai pasiplauna su visais pinigais. Tad, reikia gerai pasidomėti kurios biržos ir keityklos yra vertinamos geriausiai.

Grįžtant prie nuostolių klausimo, turite suprasti, kad kriptovaliutos vieniems atneša turtus dėl to, kad jie žino kada tas kriptovaliutas reikia pirkti ir kada jas reikia parduoti. Patyrė prekybininkai kriptovaliutas perka tuomet, kai jų kaina yra nukritusi ir parduoda tuomet, kai kaina yra pakilusi. Tie, kurie patiria nuostolius, dažniausiai elgiasi priešingai.

Psichologija atlieka labai didelį vaidmenį kalbant apie prekybą kriptovaliutomis. Kai nepatyręs asmuo perka kriptovaliutą vedamas azarto ir matant, kad kaina pakilusi į aukštumas, jis paprasčiausiai susivilioja lengvais pinigais. Nusipirkus kriptovaliutą, kaina staiga sustoja ir nebekyla taip aukšta. Ji pradeda kristi. Matydamas kainos kritimą žemyn, nepatyręs žmogus ima panikuoti ir siekdamas bent jau kažkiek išsaugoti pinigus, parduoda pigiau nei pirko. Blogiausia tai, kad pardavus kriptovaliutą kainai nusileidus, ji po kurio laiko dažniausiai grįžta žemyn. Štai tokių psichologinių žaidimų neatlaikantys žmonės dažniausiai ne užsidirba i investavimo į kriptovaliutas, o tiesiog patiria nuostolius ir tiek.

Tad, jeigu jus domina investavimas į kriptovaliutas, tuomet jus turėtu dominti iš šis informacijos šaltinis apie šią rinką.