Šiandien vis dažniau žmonės atsigręžia į natūralumą, gamtą, o atsakymų į klausimus ima ieškoti savyje. Dėl šios priežasties daugelis jau anksčiau atrado, o kiti tik dabar ėmė ieškoti alternatyvių gydymosi būdų.

Vienas iš tokių – Reiki, apie kurį tikriausiai girdėję esame bene kiekvienas, ir tai yra priskiriama alternatyviesiems gydymo būdams. Iš japonų kalbos tai reiškia „visuotinio gyvenimo energija“, kurios pagalba galima pagerinti ne tik psichinę, bet ir fizinę sveikatos būklę.

Reiki technikų yra žinoma ne viena, tačiau iš esmės šis būdas padeda atgauti jėgas, išmokti mylėti save, būti laimingu. O visa tai susiveda į bendrą ir svarbiausią tašką – tai sveikata. Juk tikriausiai teko ir jums girdėti, kad visos mūsų ligos kyla iš to, kaip mes gyvename, kaip mes jaučiamės, kaip mąstome. Todėl tai nėra kažkoks stebuklingas veiksmas, kuris padės staiga išgyti ar padarys mus laimingais. Tai procesas, kurio metu pats žmogus ima gydyti save ir tam reikia nemažai savo paties pastangų.

Reiki meditacija – viena iš technikų, kurios metu žmogus susitelkia į pojūčius, savo mąstymą, o jų tikslas – nuraminti protą ir išsilaisvinti iš kasdienių rūpesčių. Nuolat atliekant šias meditacijas, žmonėms dingsta nerimas, sumažėja įtampa, stresas bei padidėja energijos lygis, norisi daugiau veikti.

Į Reiki specialistus dažnai kreipiasi žmonės, kamuojami depresijų, nuotaikų kaitos, nerandantys ramybės savyje, net žmonės, kenčiantys nuo įvairių priklausomybių. Tokie žmonės ypatingai dažnai jaučia savigraužą, savigailą, nepasitikėjimą savimi, o meditacijos padeda atsikratyti ne tik žalingų preparatų, bet ir psichotropinių vaistų.

Šių seansų nauda daugeliui atvėrė neįkainojamus gyvenimo labirintus, išlaisvinusius iš jų pačių susikurtų spąstų. Padėjo atrasti ramybę, meilę ir gyvenimo džiaugsmą bei pasitikėjimą savimi.