Svetainė – tai pagrindinė namų erdvė, kurioje visi šeimos nariai praleidžia bene daugiausiai laiko. Čia mes priimame svečius, atsikvepiame po visos dienos darbų, tuo pačiu čia vyksta ir patys emocingiausi šeimos pasitarimai. Būtent dėl to ši namų erdvė privalo būti tiek jauki, tiek funkcionali.

Pažvelgus į baldų rinką, renkantis baldus savo svetainei, iš pirmo žvilgsnio susidaro įspūdis, kad tai bus tikrai nesudėtinga užduotis. Didžiulė pasiūla tiek baldais prekiaujančių salonų, tiek parduotuvių, prekiaujančių internetu, tarsi žada lengvą ir visiškai nevarginantį procesą. Tačiau pasileidus šiuo paieškų keliu, viskas pasirodo žymiai sudėtingiau nei iš pradžių atrodė. Visų pirma, pasirinkimas yra tikrai labai platus, todėl daugiausiai klausimų kelia, ką rinktis ir kaip pasirinkti.
Nepriklausomai nuo to, koks stilius vyrauja interjere, ryškiausiai šiuo metu pastebima minimalizmo tendencija. Todėl labai dažnai žmonės ieško minimalistinių bei stilingų baldų savo svetainei. Svarbiausias akcentas kiekvienoje svetainėje, be abejonės, yra sekcija, o korpusinės sekcijos – vienas iš populiariausių pasirinkimų.

Šiuolaikinės sekcijos nė kiek neprimena gremėzdiškų ir daug vietos užimančių sekcijų, kurias daugelis dar pamename iš vaikystės. Tai veikiau – stilingas, elegantiškas ir lengvumu alsuojantis svetainės kambario akcentas. Labai dažnai – tai baldai susidedantys iš keleto atskirų dalių, todėl nesudėtingai pritaikomos didesnėje ar mažesnėje erdvėje.

Be to, šie baldai gali būti įvairaus stiliaus, išmatavimų bei spalvų, visiškai minimalistinio ar kiek išraiškingesnio dizaino – pagal kiekvieno poreikius. Svarbu atkreipti dėmesį į vyraujančią kambario stilistiką ir rinktis baldus, derančius prie bendro kambario interjero. Atsižvelgiant į kambario sienų spalviškumą, geriausia rinktis atspalvius, artimus bendrai tematikai. O kartais galima sukurti ir netikėtus bei kontrastingus interjero derinius. Tačiau visų svarbiausia – atkreipti dėmesį į baldo kokybę ir ilgaamžiškumą.