vibratoriaiNorintiems įsigyti lytiniams santykiams skirtas apsaugos priemones ar kažkokius suaugusiųjų žaislus dabar nebūtina vykti tiesiai į parduotuvę – viskas užsakoma internetu. Kad ir tie patys prezervatyvai ar vibratoriai (vibratorer) – pristatomi vos per porą dienų nuo užsakymo pateikimo momento. Tačiau, toks greitas ir patogus įsigijimas galimas ne visose el. parduotuvėse. Internete knibžda daug sukčių, kurių pagrindinis tikslas yra išvilioti kuo daugiau pinigų iš nieko neišmanančių pirkėjų. Tad, jeigu jus domina apsaugos priemonės ar kažkokie sekso žaislai, tuomet turėkite galvoje, kad jų nevalia pirkti bet kokiose atsitiktinėse vietose.

Saugumą atsiskaitymo metu gali garantuoti tik patikimi pardavėjai. Kaip žinoti ar pardavėjas patikimas? – pažiūrėkite į jo atsiliepimus viešoje erdvėje ir viskas bus aišku kaip ant delno. Jokiu būdu nebandykite sutaupyti kreipdamiesi į tuos asmenis, kurie prekiauja skelbimų tinklapiuose. Dažnai jie parduoda nekokybišką produkciją arba tiesiog nieko neparduoda. Tokių sukčių masalas – mažos kainos ir tiek. Kai pervesite pinigus, būsite ignoruojami ir viskas tuo pasibaigs. Sekso žaislus ar apsaugos priemones geriausia būtų pirkti iš tokių vietų, kurios prekyba užsiima jau ne pirmus metus. Dažniausiai tai būna geriausius klientų įvertinimus turinčios el. parduotuvės.

Aišku, ne ką mažiau domėtis reikia ir perkamomis prekėmis. Jeigu perkate prezervatyvus, tuomet pasižiūrėkite kokiais prekiniais ženklais jie yra pažymėti. Taip pat išsiaiškinkite preliminarias rinkos kainas. Jeigu jums bus bandoma įkišti tokius prezervatyvus, kurie yra žinomi, tačiau kainuoja keletą kartų mažiau, tuomet kokybe jau galima abejoti. Tikėtina, kad tai nebus originali produkcija ir tiek. Perkant vibratorius, taikoma tas pats – kokybiški gaminiai turi savo kainas, tad jokiu būdu nesidairykite į neadekvačiai mažus antkainius.

Kalbant bendrai, norintiems įsigyti sekso žaislus ar apsaugos priemones mažiausiomis kainomis, tiesiog verta pasidomėti populiariausiomis tokio tipo el. parduotuvėmis. Naivu tikėtis, kad fizinėse prekyvietės rasite mažesnes kainas ir didesnį pasirinkimą – taip būna labai retai. Tuo labiau, kad perkant internetu, visada galima išnaudoti tokį privalumą kaip – anonimiškumas. Jo nori visi, tačiau tik el. parduotuvės gali jį garantuoti.