Serialas ,,Palaužti sparnai” yra visame pasaulyje žinoma meilės drama, kuri užburia savo žiūrovus netikėtumais bei pagrindinių herojų likimo vingiais. Šiame straipsnyje trumpai pristatysime serialo pagrindinius herojus, siužeto liniją bei meilės istorijas, kurios savo nuoširdumu užburia kiekvieną.

Serialio siužetas

Serialas „Palaužti sparnai“– yra turkiškas serialas apie jauną našlę su keturiais vaikais. Pagrindinė herojė- motina Nefisė, kuri visomis jėgomis bando pasirūpinti savo šeima, bet tai nėra lengva padaryti, kadangi po savo vyro mirties, ji vaikus augina viena.

Taigi, motina priversta dirbti ir auginti vaikus tuo pačiu metu. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad didelę pagalbą motinai suteikia jos vyresnioji dukra, kuri nuolat padeda pasirūpinti savo jaunesniais broliais bei seseriai. Ji yra patikimiausia atrama savo Nefisei, jos yra geriausios draugės.

Gyvenimo pasikeitimas

Nežiūrint į gyvenimo sudėtingumus, Nefisė bando suteikti savo vaikais meilės bei rūpesčio. Ji dirba restorane, bet vieną dieną kai motina neturėjo su kuo palikti savo jaunesniosios dukros – Zeinepos, motina paima ją į darbą.

Darbdaviui tai labai nepatiko, taigi jis nusprendė atleisti pagrindinę heroję net nesumokėjęs paskutinio atlyginimo. Tai labai supykdė Nefisę, ji nusprendė pasisavinti šiek tiek maisto ir darbovietės.

Be jokios abejonės, atleidimas iš darbo labai slėgė heroję, bet netikėtai ji sutinka turtingą verslininką, kuris pakeitė jos likimą.

Naujos meilės pradžia

Sutikusi turtingą verslininką – Muzaferą, Nefisė gauna iš jo patrauklų darbo pasiūlymą. Tai labai padėjo herojai, kadangi ji ką tik prarado darbą.

Įdomus momentas tas, kad vyras atkreipė dėmesį į Nesifės geranoriškumą, kilnią širdį, grožį ir tai įžiebė aistrą tarp šių dviejų herojų.

Atrodo, kad visos problemos tuoj turėtų išnykti, bet naujas mylimasis dar nežino apie 4 Nefisės vaikus. Kaip pasikeis vyro požiūris bei jausmai kai jis sužinos apie šią naujieną? Ar tai netaps kliūmi, kuri gali sugriauti naują romaną?

Likimo vingiai vyresniosios dukros gyvenime

Vyresniajai Nefisės dukrai likimas taip pat atneša staigmeną. Ji susipažįsta su jaunu, turtingu bei perspektyviu vyru – Onuru.

Deja, bet šiai porai taip pat tenka išgyventi daug kliūčių, kadangi Onuro mylimoji yra visiškai iš kito socialinio sluoksnio. Aplinkiniai taip pat nesupranta,kaip Onuras galėjo įsimylėti vargšią merginą iš nepasiturinčios šeimos.

Ar galės Onuras įveikti kliūtis bei visuomenėje vyraujančias nuostatas ir būti kartu su savo mylimąja? Visi įvykiai rutuliojasi labai dramatiškai ir nežinia, kokia gi bus serialo pabaiga.

Pabaigai
Straipsnyje aptarėme serialo „Palaužti sparnai“ pagrindinių herojų gyvenimą bei likimo smūgius. Tai yra intriguojantis bei kvapą gniaužiantis serialas, kuris parodo, kad stipriai bei nuoširdžiai meilei negresia jokie sunkumai. Rekomenduojama peržiūrėti tikros meilės istorijų mėgėjams.

Serialą „Palaužti sparnai“ galite peržiūrėti serialų bei kino platformoje – FILMAI