Valentino diena yra viena populiariausių pasiūlymų dėl santuokos dienų visame pasaulyje. Dauguma vyrų šią šventę įvardija kaip geriausią laiką susižadėti. Šį vasarį gali būti dar daugiau sužadėtuvių, nes 2020 m. parodė, kokie svarbūs ir vertingi yra artimi santykiai, ir daugeliu atžvilgių pakeitė požiūrį į vestuves.

Tai ta diena, kai kiekviena mergina tikisi, kad jis nusileis ant vieno kelio, užduos tą patį klausimą ir lauks atsakymo, giliai žvelgdamas į akis ir žaviai nerimaudamas. Jus apims emocijų banga, o racionalios smegenys išsijungs. Ir dabar jūs turite laiko analizuoti savo santykius ir sąžiningai atsakyti sau į šį sunkų klausimą: Ar aš noriu praleisti savo gyvenimą su šiuo žmogumi?

Svarbu ne tik pateikti gražų pasiūlymą, bet ir išsirinkti geriausią mylimosios sužadėtuvių žiedą. Jei vis dar nesate apsisprendę dėl pasirinkimo, pateiksime keletą patarimų koks gali būti puikus žiedas jūsų mylimajai:

Klasikinis aukso žiedas

Žiedas Valentino dienai su šviečiančiu akmeniu. Šiuo atveju vienas pagrindinis akmuo rodo, kad jūsų draugė yra vienintelė. Deimantas simbolizuoja tyrą meilę, atsidavimą ir stiprius jausmus.

• Meilės istorija simbolizuojantis žiedas su širdimi

Romantiškam pobūdžiui nėra geresnio varianto nei širdimi papuoštas žiedas. Svarbu, kad dizainas būtų skoningas ir neatrodytų vaikiškas!

Kombinuoto metalo žiedas

Iš kombinuoto metalo pagamintas sužadėtuvių žiedas sėkmingai pradžiugins merginas, vienodai mėgstančios šaltą sidabrą ar platiną ir šiltą auksą. Juk aukso derinys viename papuošale amžinai išgelbės ją nuo abejonių: kokius aksesuarus derinti su sužadėtuvių žiedu.

Karūna karalienei meilės dienai
Originalūs sužadėtuvių žiedai. Jei jūsų išrinktoji nėra panaši į bet kurią anksčiau sutiktą merginą, ji nusipelno išskirtinio dizaino! Pavyzdžiui, vainiko formos žiedas taps tyliu pripažinimu, kad ji yra vienintelė ir teisėta jūsų širdies karalienė.