Kelių madų stiliaus žiedai. Atsižvelgdami į nuolat besikeičiantį vestuvių kraštovaizdį, juvelyrikos dizaineriai mato klientus, kurie kreipiasi į grupės stiliaus sužadėtuvių žiedus, norėdami susidurti situacijoje „du viename“. Daugėja nuotakų, kurios vietoj vieno akmens sužadėtuvių žiedo renkasi kelių sumaišytų stiliaus sužadėtuvių žiedus. Manoma, kad  populiariausia yra  deimantų juosta bei pinta juosta. Kadangi daugybė vestuvių atidedamos, pastebėjome, kad išaugo žiedai, kurie gali būti tiek sužadėtuvių žiedas, tiek vestuvių žiedas.

Raiškus, alternatyvus ir novatoriškas sužadėtuvių žiedų stilius kiekvienais metais patenka į rinką, pradedant smagiais žiediniais sužadėtuvių žiedais, ir baigiant sužadėtuvių žiedais, pagamintais iš tokių medžiagų kaip medis ar meteoro uola. Nors žmonės džiaugiasi šiais dizainais, dauguma galiausiai renkasi labiau tradicinius žiedus. Metai iš metų populiariausi sužadėtuvių žiedų stiliai visada yra klasikiniai nustatymai, pavyzdžiui, tiesūs sužadėtuvių žiedai ir tradiciniai aureolės sužadėtuvių žiedai. Klasikiniai sužadėtuvių žiedai yra klasikiniai ir populiarūs dėl tam tikrų priežasčių – jie paprastai nėra pernelyg įmantrūs, o juose yra paprastų siluetų ir deimantų detalių, kurios niekada neišeis iš mados https://auksinesvajone.lt/ziedai/suzadetuviu-ziedai.

Klasikos stilius – iš visų žiedų stilių yra pasjanso sužadėtuvių žiedas, pavyzdžiui, kuris jau daugelį metų yra vienas iš mūsų  geriausių top pasirinkimų! Solitaire sužadėtuvių žiedas yra unikalus, jo auksiniai išlenkimai tikrai gali sužavėti bet kurią akį. Be briliantu  pritvirtinto koto, pagrindinis deimantas užima pagrindinį vaidmenį kaip vienintelis perlas, matomas ant žiedo, vadinasi, tai tiesiogine prasme pasjanso deimantas. Poliruotas auksinis  sukuria ryškų kontrastą su blizgančiu pasjanso deimantu ir leidžia akmeniui iš tikrųjų išsiskirti. Todėl pasjansas yra puiki galimybė, jei planuojate sutaupyti pinigų savo žiedo nustatymui ir vietoj to investuoti į nuostabų krištolo skaidrumo centrinį akmenį. Dėl gražaus paprastumo pasjanso sužadėtuvių žiedas puikiai tinka žemiškam, minimalistiniam asmeniui.