Palapinių angarai yra unikalios konstrukcijos, kurie be statybos greičio turi galimybę išlaikyti šilumą kambario viduje. Dėl statybos angaro per trumpiausią įmanomą laiką ir bet kurioje teritorijoje pastatyti visiškai paruoštą naudoti angarą grūdams ir kitoms kultūroms laikyti.

Greito palapinių angarų statybos privalumai

Angaro palapinė pagaminta iš metalinio rėmo, kuris yra sujungtas gatavo dizaino varžtais ir jungiamosiomis detalėmis. Rėmo viršus yra ištemptas iš tentinės PVC medžiagos, kuri turi daug privalumų ir ypač ilgaamžiškumą.

Priklausomai nuo angaro paskirties, jis gali būti šildomas. Norėdami pasiekti norimą rezultatą, tarp dviejų PVC audinio sluoksnių įdiekite izoliaciją. Ši angaro konstrukcija turi daug privalumų, įskaitant: mobilumas, efektyvumas, žema kaina.

Kur pradėti statyti

Šiuo metu angaras statomas per trumpą laiką, tačiau gera kokybė turi būti pagrįsta. Kadangi angaro fondas tiks bet kokio tipo pagrindams, viskas priklauso nuo įmonės reikalavimų ir galimybių. Norėdami suprasti, koks yra geresnis pagrindas, pirmiausia turite atlikti geologinius tyrimus.

Ar tu žinai? Iš anksto pagaminto angaro pagrindas gali būti asfaltuotas plotas. Dizaino elementai surenkami į tvirtą rėmą su jungiamaisiais varžtais. Rėmo surinkimo procedūra užima daug laiko, o jei visi dirba profesionalai, visa tai atliekama dar greičiau. Baigus surinkti ir sumontuoti rėmą, ištempta PVC medžiaga. Teisingai surenkant, markizė puikiai pastatoma ant rėmo ir tvirtinama vienoje konstrukcijoje.

Tiesą sakant, surenkamo angaro statybai nereikia per daug laiko ir pastangų, svarbiausia pasirinkti tinkamą rangovą. Baigiamieji darbai yra vėdinimo, apšvietimo ir kt. Inžinerinių sistemų apvyniojimas ir įrengimas Storex.

Iki šiol angarų gamyba yra technologija, naudojama įvairiems tikslams visame pasaulyje. Statyti tokį angarą galima įvairiu klimatu ir bet kuriuo metų laiku. Jei reikia, palapinę angarą galima išardyti arba padidinti dėl papildomų rėmo dalių.