Anglų kalbos kursai pažengusiems – nuostabi idėja norintiems patobulinti įgūdžius. Šis straipsnis – apie tai ir apie kitas dvi idėjas. Skaitykite, gal pasinaudosite pateikiamomis mintimis!

Šio straipsnio rašymo laikas – kovo mėnesis. Ne pradžia, veikiau vidurys, netgi toks „prisirpęs“ vidurys. Laiko iki vasaros dar yra, bet kam delsti? Nejau nebūtų smagu kokį liepos mėnesį išvykti paatostogauti į užsienį, o vykstant žymiai tvirčiau mokėti angliškai? Jeigu užsienio kalba nėra visiškai svetima, jeigu jau esate jos mokęsi, tai jums turėtų tikti šitoks variantas: patogioje vietoje rengiami anglų kalbos kursai pažengusiems asmenims. Bet apie tai truputį vėliau.

1 idėja. Sporto klubas

Bene dažniausia sąsaja: artėja vasara – pirmyn į sporto klubą. Susizgrimbama, kad šiltuoju metų laiku paplūdimyje būtų smagu pademonstruoti dailų kūną. Sumąsčius, kad verta pasportuoti, tikslinga kreiptis į trenerius. Priežastis, kodėl geriau lankyti sporto klubą, o ne savarankiškai treniruotis, labai paprasta ir žmogiška: sporto klube daugiau disciplinos. Svarbu ir kiti aspektai. Profesionalus treneris padės, patars ir nepaliks nežinioje.

Sportas, beje, susijęs ne tik su dailiomis kūno formomis, bet ir su sveikata. Kad sportas iš tiesų reikštų sveikatą, profesionalaus trenerio pagalba – geras pasirinkimas.

2 idėja. Knygų skaitymas

Knygos – penas protui ir sielai. Turtinamas žodynas, patiriama daug nuotykių, atsipalaiduojama, sužinoma nemažai įdomybių. Knygas mėgstantys žmonės sutinka, kad skaitymas yra tarsi meditacija. Įdomu varžytis su pačiu savimi. Sakysim, pernai perskaitėte dešimt knygų ir manote, kad tai mažas skaičius. Galite išsikelti tikslą iki vasaros perskaityti 2 , 3, 8 knygas…

Ar tai būtų grožinė, ar dalykinė literatūra, jūsų protui ji patiks, suteiks daug naujo, intriguojančio, malonaus.

3 idėja. Anglų kalbos kursai

Dabar – apie tai, nuo ko pradėjome. Anglų kalbos kursai pažengusiems padeda dar geriau perprasti užsienio kalbą. Būna įvairių pasiūlymų, pavyzdžiui, gilintis į verslo kalbos ypatybes. Kiekvienas konkretus variantas pritraukia savo auditoriją.

Ar kada girdėjote, kad pirmas anglų kalbos žodynas sudarytas dar XVIII a. pabaigoje? Nuo to laiko pasaulyje daug kas pasikeitė, bet angliškai kalbančių žmonių tikrai nemažėja. Kur benuvyktumėte, didžiausia tikimybė susišnekėti angliškai. O ir Lietuvoje nepamaišo.

Anglų kalbos reikšmingumo nereikia toli ieškoti. Elementaru: naršote internete, randate aktualios informacijos, bet ji nelietuviška. Mokant anglų kalbą tai ne kliūtis. Kitaip tariant, mokydamiesi investuojate ne tik į kasdienį patogumą, bet ir gaunate prieigą, tam tikrą visraktį į dar didesnius žinių plotus.

Artėjant vasarai

Jei turite noro, jei nestinga laiko, kodėl nesuderinus šių trijų idėjų? Jos pernelyg neprieštarauja viena kitai ir tinka trokštantiems šio to pasiekti iki vasaros bei šiltąjį metų laiką pasitikti patobulėjus. Nors išvardyti ir aptarti punktai – nevienodi, skirtingumas nėra blogai. Netgi atvirkščiai. Daugelis sutiks, kad protinės ir fizinės veiklos derinimas – nuostabi dienotvarkė.