Kūdikio laukimas paprastai yra labai malonus ir net jaudinantis. Neskaitant tų atvejų bei periodų, kuomet moterys jaučia tam tikrus nemalonius pojūčius. Tačiau, kad ir kaip viskas būtų gražu ir malonu, daugelis moterų jaučia jaudulį ar net nerimą dėl gimdymo ir kūdikio auginimo.

Šioms moterims ir net tik joms yra organizuojami užsiėmimai nėščiosioms, kurių metu pasidalintos žinios laukimui suteikia žymiai daugiau pasitikėjimo. Nėščioms moterims kyla labai daug klausimų nuo paties gimdymo proceso iki vaikelio bei savo priežiūros jam gimus.

Todėl nėščiųjų kursuose dažniausiai gvildenamos temos – naujagimio žindymas krūtimi, krūtų priežiūra, žindyvės mityba ir kt. Paprastai tematika priklauso nuo kursą vedančio organizatoriaus, atsižvelgiant į svarbiausias aktualijas. Tiesa, pandemijos laikotarpis pakoregavo ir šių susitikimų planus, todėl jie persikėlė į virtualią erdvę. Tačiau tai netrukdo su būsimomis mamytėmis dalintis kokybiškomis žiniomis.

Kadangi šiose paskaitose labai daug kalbama apie mažylio žindymą, jos puikiai tinka ne tik nėštukėms. Šis užsiėmimas pravartus ir jau pagimdžiusioms, krūtimi kūdikius žindančioms mamytėms. O žinios apie mamos ir vaikelio ryšį yra svarbus kiekvienai kūdikį auginančiai moteriai.

Kartu su žindymu ne vienai moteriai tenka praeiti ir nemažai nemalonių pojūčių, kadangi žindymas, o ypatingai jo pradžia ne kiekvienai yra sėkmingas. Paskaitų metu suteikiama informacija ne tik apie patį žindymą, tačiau ir apie krūtų bei spenelių priežiūrą. Kaip prižiūrėti, kuo tepti ir ar tai nėra kenksminga kūdikiui.
Deja, dar vis pasitaiko atvejų, kai moterys nesureikšmina žindymo svarbos. Todėl labai svarbu kalbėti apie mamos pieno naudą, jo sudėtį ir sveikatą kūdikiui. Tai ne vieną moterį paskatino vis dėlto žindyti savo kūdikį. Ir tuo pačiu gavo informacijos, ką valgyti pačiai ir ko nevalgyti.