Vandens nugelezinimo filtrai, žinodami, kad jūsų filtruotas vanduo yra švarus ir jame nėra teršalų, galite jaustis saugesni, nes išvengsite dehidratacijos. Įrengę vandens filtrą savo namuose, galite sumažinti riziką gerti užteršto vandens ir taip žymiai pagerinti savo sveikatą. Naudodami vandens filtrą galite patikrinti vandens kokybę pagal vietinį vandens tiekimą. Yra daugybė skirtingų tipų vandens filtrų, kurie gali pašalinti nešvarumus ir aprūpinti jūsų šeimą švariu vandeniu gerti, maudytis, gaminti maistą ir visus kitus namų ūkio poreikius.

Filtrai

    

Pavyzdžiui, kokybiškas vandens filtras visiems namams pašalins iš vandens nešvarumus, nepašalindamas iš jo būtinų mineralų, reikalingų optimaliai sveikatai. Naudodami namų vandens ar net tik dušo filtrą, galite saugiai nusiprausti po dušu ar išsimaudyti, išsiplauti plaukus ir nusiprausti veidą, neleisdami kenksmingoms cheminėms medžiagoms patekti į odą. Naudodami filtruotą vandenį galite sutrumpinti gaminimo laiką, pagerinti maisto skonį ir pagerinti maisto ruošimą jums ir jūsų šeimai.

    

Grynas filtruotas vanduo taip pat gali skatinti kraujotaką ir padėti pernešti maistines medžiagas į odos ląsteles, todėl jaučiatės ir atrodysite gerai. Gėlo vandens gėrimas gali pagerinti jūsų sveikatą. Gėlo vandens galima gauti iš vandens filtravimo sistemos. Be to, gėlo vandens naudojimas gali labai pagerinti daugelį namų ruošos darbų.

    

Taip yra dėl kieto vandens, kurį naudojate valymui ir plovimui. Į geriamąjį vandenį įpilkite jodo ar chloro, kurio skonis yra bjaurus kaip šiltas baseino vanduo.

    

Jau nekalbant apie tai, kad vandenyje esančios cheminės medžiagos gali nusėsti ant jūsų drabužių ir liestis su oda. Vonios ir virtuvės įranga gali tarnauti daug ilgiau, jei jūsų namuose yra vandens minkštiklis. Net jei gyvenate daugiabutyje, vis tiek galite naudoti geriamojo vandens ir dušo filtrus.

 

Teršalai vandenyje

    

Pašalindami iš vandens teršalus sumažinsite daugelio toksinų, kurie gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą, poveikį. Vandentiekio vandens filtravimas gali žymiai pagerinti vandens kokybę jūsų namuose, išvengiant pavojaus ir pavojaus, kurį teršalai gali kelti jūsų sveikatai ir išvaizdai. Filtruotas vanduo gali turėti teigiamos įtakos visų tipų valymui jūsų namuose. Vandens filtravimo sistema visam namui leidžia lengvai paimti gėrimą iš bet kurios namo kriauklės, nesijaudinant, kokių nepageidaujamų cheminių medžiagų ir teršalų gali būti.

    

Valymas nefiltruotu vandeniu gali neigiamai paveikti sveikatą, drabužius, buitinius prietaisus ir daugelį kitų gyvenimo ir namų sričių. Kad ir kokia būtų priežastis, dėl drumsto vandens jums sunku mėgautis patalpų vandeniu. Tiksliau sakant, kietas vanduo nėra gera drabužių, indų ir odos valymo priemonė. Taigi, norėdami patenkinti savo gėlo vandens poreikius, turite naudoti vandens minkštiklį, kurį galite įdiegti savo namuose.

    

Paprasčiau tariant, vandens minkštiklis gali būti paaiškintas kaip unikalus filtro tipas, kuris pašalina iš kieto vandens mineralus, tokius kaip magnis ir kalcis. Druskos pagrindu pagamintas vandens minkštiklis paprastai suteikia sklandesnį pojūtį duše ir matote, kad jis sukuria daugiau burbuliukų. Be to, dušo vandens filtravimas gali pašalinti iš vandens kietumo mineralus (kalcį ir magnį), kurie, kaip teigiama, sukelia pluteles ir sausą odą.

 

Rankų Odos priežiūra

    

Oda yra didžiausias jūsų kūno organas, todėl išlaikyti odą sveiką naudojant tinkamai filtruotą vandenį yra vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti patys. Jau dabar turėtumėte žinoti, kad mūsų „saugus“ vanduo iš čiaupo kels didžiulį pavojų sveikatai ir grožiui, sutrikdys jūsų odos, galvos odos ir plaukų pusiausvyrą. Norėdami suprasti, kaip filtruotas vanduo gali pagerinti jūsų sveikatą, pirmiausia turime žinoti, iš kur gaunamas vanduo, kokia jo tarša ir kodėl svarbu naudoti vandens filtrą, kad pašalintumėte kenksmingus teršalus ir sumažintumėte toksinų poveikį.

    

Vanduo, kuriame yra daug mineralų, gali būti lengvai klasifikuojamas kaip kietas vanduo. Norėdami pašalinti kietumo mineralus, galite rinktis iš druskos pagrindo Springwell SS1 minkštiklio ir mūsų FS1 FutureSoft be druskos vandens minkštiklį. Vandens minkštinimo sistemos pasirinkimas gali padėti jums išspręsti šią problemą. Taip vandenį pašildysite daug greičiau ir efektyviau.

    

Norėdami gauti dar geresnių rezultatų, jei įmanoma, į vandenį išspauskite keletą citrinų. Geros naujienos yra tai, kad be alavijo turinčių mišinių atsargų, geriant daug švaraus, filtruoto vandens, gijimo procesas gali paspartėti.

 

Geriamas vanduo

    

Jei yra, geriant pakankamai filtruoto vandens, jie gali būti mažiau pastebimi. Jei šios sistemos sugenda, teršalai gali patekti į geriamąjį vandenį ir neigiamai paveikti sveikatą. Šis įstatymas reglamentuoja tik 91 teršalą, o daugumoje geriamojo vandens yra daug daugiau teršalų, kurių nėra

reguliuojama. Viename tyrime (1) JAV geriamajame vandenyje buvo nustatyta 316 teršalų, o iki 202 iš šių teršalų neatitiko saugos standartų.

    

„Aquasana“ siūlo visą buitinę vandens filtravimo sistemą, kuri gali pašalinti 97% chloro ir daugelio kitų kenksmingų teršalų iš paprasto vandentiekio vandens. Atvirkštinio osmoso (RO) filtravimo sistemos, pvz., vienas iš mūsų SWRO povandeninių filtrų, idealiai tinka šešiavalenčiam chromui ir arsenui iš vandens pašalinti.

    

Injekcinių vaistų – botokso, užpildų ir panašiai – rinkoje kilo pandeminis bumas, tačiau tiems, kurie vis dar nėra tikri dėl tokių procedūrų, buvo priimti sprendimai gerti, valgyti ar nuryti kaip alternatyvą. Ruth Micallef, valgymo sutrikimų konsultantė ir specialistė, dar mažiau įsitikinusi, kad papildai yra perspektyvus kelias į sveikatingumą, o tai rodo, kad pramonė greitai pasinaudojo savęs priežiūros koncepcija. Be to, tai, kad kolageno vaidmuo organizme veikia ne tik odą, bet ir raumenis, kaulus bei sąnarius, reiškia, kad nėra garantijos, kad koks nors papildas pasieks norimas vietas.

 

Pabaigai

    

Nors viso namo filtro įrengimas gali užtrukti kelerius metus, kol investicijos susigrąžins, nusipirkę dušo ar geriamojo vandens filtrą pasikeis greičiau nei per metus. „Oxfam“ tiekia geriamąjį vandenį, stato 

tualetus – keturias medines lentas virš skylės žemėje, apsuptą plastikine plėvele – ir kriaukle, paskirsto maisto davinius ir moko elementarios higienos. Plačiau: Pribus.lt.